NapForrás 20 - Buda

Eladó ikerház
Nyíregyháza

+ 4 kép 1/7
65 000 000 Ft65 M Ft 802 469 Ft/m2
3 szoba
81 m²

Részletes adatok

Telekméret: 600 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 661
Bm
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

ÚJ ÉPÍTÉSŰ IKERHÁZ NYÍREGYHÁZA – BORBÁNYA eladó

Ár: 65 M Ft

81 m² lakótér + kocsibeálló Az ikerházak csak autó beállónál érintkeznek – nyugodt, szeparált lakás!

Porotherm 30 tégla + 15 cm szigetelés 3 rétegű, 6 légkamrás nyílászárók Hőszivattyús fűtés + padlófűtés minden helyiségben 1 db split klíma Kerámia / beton cserép Burkolatok, szaniterek, ajtók még választhatók!

Átadás: 2026 év vége

Megbízható, komoly, számos referenciával rendelkező kivitelezőtől

Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

3 szobás ikerházak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
802 e Ft
822 e Ft 2%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
65 M Ft m Ft
87 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó ikerházak a környékről

Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

107 M Ft
4 szoba
180 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

83 M Ft
4 szoba
122 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

74.9 M Ft
4 szoba
116 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
96 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
143 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 + 1 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

76 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

93.3 M Ft
4 szoba
109 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

75 M Ft
2 + 1 szoba
105 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

58 M Ft
4 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

120.7 M Ft
4 szoba
141 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

76 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

18.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

18.5 M Ft
1 + 1 szoba