Seven Pearl

Eladó ikerház
Nyíregyháza

+ 3 kép 1/6
81 000 000 Ft81 M Ft 686 441 Ft/m2
3 szoba
118 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 500 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 270
Megfoglak
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Eladó egy új építésű családi ikerház Nyíregyháza-Oros 

Oros új építésű házai és lakóparkjai között, csendes, mégis folyamatosan fejlődő környéken kínálunk igényes családi ikerházat, megbízható, referenciával rendelkező építtetőtől.

Az ingatlanok 118 m² és 119 m² alapterületűek, átgondolt, modern belső elrendezéssel bírnak.

Főbb jellemzői:

-amerikai konyhás nappali, 3 szoba, háztartási helyiség, gardrób szoba, fürdőszoba, melyben kád és zuhanyzó is van és külön zuhanyzós fürdőszoba

Kiemelkedő műszaki tartalom:

- Porotherm NF-30-as tégla + 15 cm szigetelés

- 3 rétegű, 6 légkamrás nyílászárók

- 30 cm födémszigetelés

- 10 cm lépésálló szigetelés az aljzatban

- Hőszivattyús fűtés, padlófűtéssel és H-tarifával az alacsony fenntartási költségekért

-  A belső megjelenés Önre lesz bízva, mivel a hideg- és melegburkolatok még választhatóak

-  A teljes készültség tartalmazza a kerítés és a járda kialakítását is

Irodánk teljes körű ügyintézést vállal – a hitelügyintézéstől kezdve az energetikai tanúsítvány beszerzésén át egészen a jogi háttér biztosításáig.

Fontos: a 3%-os hitel ezekhez az ingatlanokhoz is igénybe vehető, így most különösen kedvező feltételekkel juthat új otthonhoz!

Ha szeretne elsőként beköltözni ebbe a fejlődő, új lakóövezetbe, ne hagyja ki ezt a lehetőséget!

Átadás várható időpontja április vége.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 12. Utoljára módosítva: 2026. 04. 24.

3 szobás ikerházak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
686 e Ft
813 e Ft 16%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
81 M Ft m Ft
86.4 m Ft 6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó ikerházak a környékről

Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 + 1 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

120.7 M Ft
4 szoba
141 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

145 M Ft
5 szoba
145 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

83 M Ft
4 szoba
122 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

74.9 M Ft
4 szoba
116 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

93.3 M Ft
4 szoba
109 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

58 M Ft
4 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

68.5 M Ft
4 szoba
83 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó ikerház

Nyíregyháza

114.9 M Ft
5 szoba
129 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

68.5 M Ft
4 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
143 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

18.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

93.3 M Ft
4 szoba
109 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

120.7 M Ft
4 szoba
141 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

18.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

75 M Ft
2 + 1 szoba
105 m²
Nyíregyháza