Avico Greentop

Eladó ikerház
Nyíregyháza, 2. emelet

+ 2 kép 1/5
105 000 000 Ft105 M Ft 833 333 Ft/m2
3 szoba
126 m²
2. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 150 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 256
Szabolcsi Zoltán
Szabolcs Ingatlanközvetítő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Nyíregyháza Belváros szívében, kertesházak környezetében, luxus felszereltségű, minőségi anyagokból készült ÚJ ÉPÍTÉSŰ, 126 nm-es, 3 szoba + nappali konyha étkezővel teraszkapcsolattal, 2 fürdő és 2 wc-vel, háztartási helységgel és gardróbszobával, választható járólap és laminált parketta burkolattal, egyedi gáz kondenzációs gázkazánnal padló fűtéssel, 2 db inverteres klímával, 3 réteg üvegezésű Kömmerling 7 légkamrás meleg peremes műanyag színezett nyílászárókkal, elektromos redőnnyel, 30-as Porotherm ragasztóhabos tégla építéssel, 10 cm-es grafitos homlokzati, 30cm födém szigeteléssel ellátott dupla soros tégla és garázsok mentén összeépített ikerház, 150 nm-es telken eladó. Kulcsrakész átadás legkésőbb 2026 ősze. A hátsó pihenőkertben ajándék műfűvesítéssel. Energetikai besorolás A++Az ingatlan azonosítója: 98450Érdeklődni: +36702560693

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás ikerházak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
833 e Ft
813 e Ft -3%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
105 M Ft m Ft
86.4 m Ft -21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 2. emelet

Eladó ikerházak a környékről

Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

75 M Ft
2 + 1 szoba
105 m²
Nyíregyháza, Belváros, Rózsa utca
Eladó ikerház

Nyíregyháza

139 M Ft
6 szoba
278 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

76 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
4 szoba
112 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

68.5 M Ft
4 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
143 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

145 M Ft
5 szoba
145 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó ikerház

Nyíregyháza

114.9 M Ft
5 szoba
129 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

75 M Ft
2 + 1 szoba
105 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

83 M Ft
4 szoba
122 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
4 szoba
112 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

18.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
96 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

18.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
96 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

76 M Ft
2 + 1 szoba