Astora Márvány8

Eladó ikerház
Nyíregyháza, földszint

+ 3 kép 1/6
89 900 000 Ft89.9 M Ft 607 432 Ft/m2
4 szoba
148 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 1400 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 439
Kocsis Éva
Favorit Ingatlan iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Nyíregyháza - Sóstóhegy, 148 nm-es, nappali + 3 szobás, új, tégla építésű családi ikerház, 1400 nm-es telken, 2026 tavaszi átadással eladó!

Főbb paraméterek:

- hőszivattyús fűtésrendszer
- klíma
- 15 cm-es szigetelés
- K-Ny fekvés
- világos terek
- nagy terasz
- kétállásos garázs (elektromos kapuval felszerelt)
Energetikai besorolás: Tulajdonos tájékoztatása szerint folyamatban van, illetve komoly érdeklődés esetén rövid időn belül elkészítésre kerül.
Az energiatakarékos ingatlan aszfalt út mellett, magas műszaki tartalommal készül megbízható építtető által. Sóstóhegy csendes környezetében helyezkedik el, amely ideális választás családosok számára. Hívjon, ha szeretné megtekinteni!

Az ingatlan azonosítója: 68179Érdeklődni: +36204394852

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

4 szobás ikerházak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
607 e Ft
763 e Ft 20%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
89.9 M Ft m Ft
90 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, földszint

Eladó ikerházak a környékről

Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

68.5 M Ft
4 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 + 1 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

74.9 M Ft
4 szoba
116 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

120.7 M Ft
4 szoba
141 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

75 M Ft
2 + 1 szoba
105 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
143 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

68.5 M Ft
4 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 + 1 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

83 M Ft
4 szoba
122 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
4 szoba
112 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

75 M Ft
2 + 1 szoba
105 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

83 M Ft
4 szoba
122 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
96 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

18.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
143 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

145 M Ft
5 szoba
145 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza