Oasis Residence

Eladó ikerház
Nyíregyháza

+ 13 kép 1/16
31 500 000 Ft31.5 M Ft 630 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 300 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 216
Dream House Ingatlanközvetítő Iroda
Dream House Ingatlanközvetítő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Nyíregyháza Érkert mögötti részén, almatárolóhoz közel, Simai útból nyíló egyirányú aszfaltozott csendes utcában, 50 nm alapterületű 2 szobás szigetelt pár éve felújított tégla falazatú családi ház, amerikai konyhával eladó!

Ingatlan jellemzői:

- telek területe 300 nm

- fedett terasz

- pince

- négy helységből álló melléképület

- gázcirkó fűtés, radiátor hőleadókkal

- klíma

- műanyag nyílászárók, redőnnyel, + műanyag bejárati ajtó

- 10 cm szigetelés nemes vakolattal

- udvari gépkocsi beállási lehetőség, és utcafronti garázs

- tájolása nyugat

- utcafronton lemez kerítés, elektromosan vezérelt kapuval

Buszmegálló, bolt 500 méterre.

Az ár irányár!

Csere, beszámítás lehetséges Nyíregyháza területén, vagy Debrecenben 1,5 szobás lakás.

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás ikerházak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
630 e Ft
662 e Ft 5%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
31.5 M Ft m Ft
110.9 m Ft 72%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó ikerházak a környékről

Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

76 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

68.5 M Ft
4 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

68.5 M Ft
4 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

18.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó ikerház

Nyíregyháza

114.9 M Ft
5 szoba
129 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

120.7 M Ft
4 szoba
141 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

145 M Ft
5 szoba
145 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
143 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

107 M Ft
4 szoba
180 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 + 1 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
96 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

58 M Ft
4 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

120.7 M Ft
4 szoba
141 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
4 szoba
112 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
143 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

107 M Ft
4 szoba
180 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

58 M Ft
4 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

68.5 M Ft
4 szoba
83 m²
Nyíregyháza, Belváros, Rózsa utca
Eladó ikerház

Nyíregyháza

139 M Ft
6 szoba
278 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

83 M Ft
4 szoba
122 m²