Oasis Residence

Eladó ikerház
Monor

+ 12 kép 1/15
89 900 000 Ft89.9 M Ft 1 123 750 Ft/m2
4 szoba
80 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 300 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 530
Kisari Gergely (Kisari Ingatlan)
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

ELADÁSRA KÍNÁLOK Monoron egy új építésű, prémium műszaki tartalommal rendelkező, földszintes lakást kétlakásos lakóépületben, csendes, családias környezetben.

Az ingatlan nettó 80,35 m² hasznos alapterületű, kiváló elosztással:
– Tágas nappali + konyha + étkező
– 3 külön nyíló szoba
– Fürdőszoba
– Külön WC
– Kamra
– Háztartási helyiség
– Előtér
– Fedett tornác

A lakáshoz kb. 300 m² saját, kizárólagos használatú, elkerített telekterület tartozik.

Irányár: 89,9 millió Ft

MŰSZAKI TARTALOM – PRÉMIUM SZINT:
– Porotherm 30 cm-es falazat
– 10 cm grafitos homlokzati hőszigetelés
– 30 cm vastag födémszigetelés a kiváló hő- és hangszigetelés érdekében
– 3 rétegű üvegezésű, korszerű műanyag nyílászárók
– Rejtett redőnytokos kialakítás, redőny igény szerint választható
– Sötétszürke betoncserép fedés
– Beton térburkolatok

A két lakás dupla falazattal kapcsolódik, a falak között 10 cm hangszigeteléssel, amely biztosítja az áthallásmentes, nyugodt lakókörnyezetet.

GÉPÉSZET, ENERGETIKA:
– Hőszivattyús rendszer (fűtés és hűtés)
– Padlófűtés
– Nappaliban inverteres klíma (fűtésre és hűtésre is alkalmas)
– H tarifa bekötése biztosított
– A+ energetikai besorolás, rendkívül alacsony rezsiköltség

BELTÉR:
– Belső ajtók, burkolatok és szaniterek szabadon választhatók
– Modern, világos belső terek
– Jól bútorozható helyiségek

FINANSZÍROZÁS:
Az ingatlant cég építi, így a 3%-os hitel igényelhető.
Prémium szintű, teljes körű banki ügyintézést biztosítunk, a finanszírozási folyamat végigkísérésével.

Parkolás a telken belül megoldott.

MONOR BEMUTATÁSA:
Monor Pest vármegye egyik kedvelt, folyamatosan fejlődő városa, amely ideális választás családok és fiatal párok számára egyaránt.
Budapest autóval az M4-es gyorsforgalmi úton kb. 30–35 perc alatt elérhető, vasúton pedig rendszeres, gyors járatok közlekednek a Nyugati pályaudvar irányába.
A város kiváló családbarát infrastruktúrával rendelkezik: több óvoda, bölcsőde, általános iskola és középiskola, orvosi ellátás, bevásárlási lehetőségek, sport- és szabadidős létesítmények egyaránt elérhetők.

Az ingatlan ideális választás saját célra vagy befektetésnek is.

További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

AZ ALAPRAJZ ÉS A LEÍRÁS KIZÁRÓLAG TÁJÉKOZTATÓ JELLEGŰ!!!

SEGÍTÜNK ÁLMAI OTTHONÁHOZ JUTNI – INGYENES HITELÜGYINTÉZÉS, CSOK PLUSZ, OTTHON START ÉS MUNKÁSHITEL ÜGYINTÉZÉS, ENERGETIKAI TANÚSÍTVÁNY ÉS VILLAMOSBIZTONSÁGI FELÜLVIZSGÁLAT EGY HELYEN!!!
AMENNYIBE ÖN IS EL SZERETNÉ ADNI INGATLANÁT, KERESSEN BIZALOMMAL ÉS EGY

INGYENES KONZULTÁCIÓ ALATT ÁTBESZÉLJÜK AZ EZZEL KAPCSOLATOS LEHETŐSÉGEKET.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 10. Utoljára módosítva: 2026. 04. 01.

4 szobás ikerházak ára Monoron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Monor m² ár
1124 e Ft
1059 e Ft -6%
Ennek az ára
Monor átlagár
89.9 M Ft m Ft
89.3 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Monor

Eladó ikerházak a környékről

Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

83.9 M Ft
4 szoba
81 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

83.9 M Ft
4 szoba
81 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

89.9 M Ft
4 szoba
80 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

99.9 M Ft
5 szoba
107 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

89.9 M Ft
4 szoba
80 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

83.9 M Ft
4 szoba
81 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

65.99 M Ft
3 szoba
50 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

81.8 M Ft
4 szoba
83 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Röszke
Eladó családi ház