City Pearl

Eladó ikerház
Miskolc

+ 17 kép 1/20
94 900 000 Ft94.9 M Ft 474 500 Ft/m2
4 szoba
200 m²
építés éve:1986

Részletes adatok

Telekméret: 511 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3646769720
Bronger Ferenc
Duna House Miskolc

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Eladó ikerház Miskolcon, a Győri kapu kedvelt részén, 3 külön lakótérrel.

Miskolcon, a Győri kapu kedvelt részén eladó 3 szintes, 3 külön lakással rendelkező, összesen 317 m² hasznos alapterületű ikerházfél 511 m²-es saját telken.

Az alsó szinten (110,86 m²) 2 szoba, étkező, konyha, fürdő, külön WC, előtér, 2 kamra, garázs és lépcsőház található. A felső szinten (107,3 m²) nappali kandallóval, 2 háló, konyha-étkező, fürdő, WC, kamra, gardrób és egy 30 m²-es terasz kap helyet. A tetőtér (106,9 m²) egylégterű, új tetőszerkezettel és nyílászárókkal, lenyűgöző Bükk panorámával – kialakítás alatt.
Az ingatlan 1986-ban épült, 1998-ban felújították, 2024-ben pedig tetőcsere és szigetelés, valamint új, háromrétegű ablakok kerültek beépítésre a tetőtérben. Fűtés: gázkazán, vegyes tüzelésű kazán, kandalló és 3 új klíma. A telek gondozott, 12 m-es utcafronttal. Kiváló infrastruktúra, csendes kertvárosi környezet, remek közlekedés – ritka lehetőség Miskolc egyik legkedveltebb részén. További információért hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 25. Utoljára módosítva: 2026. 01. 13.

4 szobás ikerházak ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
475 e Ft
354 e Ft -34%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
94.9 M Ft m Ft
48.2 m Ft -97%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc

Eladó ikerházak a környékről

Miskolc
Eladó ikerház

Miskolc

59 M Ft
3 + 1 szoba
85 m²
Miskolc
Eladó ikerház

Miskolc

18.9 M Ft
2 szoba
75 m²
Miskolc, Kilián, Iván utca
Eladó ikerház

Miskolc

55.99 M Ft
2 + 1 szoba
82 m²
Miskolc, Új Diósgyőr, Avar utca
Eladó ikerház

Miskolc

83.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Miskolc
Eladó ikerház

Miskolc

19.8 M Ft
4 szoba
100 m²
Mályi
Eladó ikerház

Mályi

89.9 M Ft
4 szoba
118 m²
Miskolc
Eladó ikerház

Miskolc

24.5 M Ft
2 szoba
63 m²
Miskolc
Eladó ikerház

Miskolc

15.9 M Ft
1 szoba
45 m²
Sárospatak, Hunyadi utca
Eladó ikerház

Sárospatak

63.7 M Ft
4 szoba
189 m²
Miskolc
Eladó ikerház

Miskolc

18.9 M Ft
2 szoba
75 m²
Miskolc
Eladó ikerház

Miskolc

18.9 M Ft
2 szoba
75 m²
Miskolc
Eladó ikerház

Miskolc

36.9 M Ft
3 + 1 szoba
114 m²
Miskolc
Eladó ikerház

Miskolc

26.3 M Ft
1 szoba
54 m²
Miskolc
Eladó ikerház

Miskolc

59 M Ft
3 + 1 szoba
85 m²
Miskolc, Új Diósgyőr, Avar utca
Eladó ikerház

Miskolc

83.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Miskolc
Eladó ikerház

Miskolc

36.9 M Ft
3 + 1 szoba
114 m²
Miskolc
Eladó ikerház

Miskolc

15.9 M Ft
1 szoba
45 m²
Miskolc
Eladó ikerház

Miskolc

24.5 M Ft
3 szoba
63 m²
Kistokaj
Eladó ikerház

Kistokaj

100 M Ft
3 szoba
136 m²
Miskolc, Kilián, Iván utca
Eladó ikerház

Miskolc

55.99 M Ft
2 + 1 szoba
82 m²
Miskolc
Eladó ikerház

Miskolc

59.9 M Ft
5 + 1 szoba
210 m²
Miskolc
Eladó ikerház

Miskolc

26.3 M Ft
1 szoba
54 m²
Miskolc
Eladó ikerház

Miskolc

39.9 M Ft
4 szoba
85 m²