Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó egyedi hangulatú ház medencével és panorámával Leányfalun
Panoráma, egy csepp luxus, intim környezet – minden adott a tökéletes kikapcsolódáshoz!
Leányfalu egyik legszebb részén, az erdő közelségében, csendes, zöldövezeti környezetben eladó ez az igazán különleges, egyedi atmoszférájú ikerház. Az 1980-as évek elején épült, téglából készült ingatlan a természetes fényre és a lenyűgöző kilátásra lett tájolva – a panoráma még ma is meghatározó eleme ennek a bájos otthonnak.
A kb. 70 m²-es lakótér kétszintes kialakítású:
A földszinten található egy hangulatos, kertkapcsolatos nappali, nagy belmagassággal és kandallóval, ami nemcsak látványos, de kellemes meleget is ad a hűvösebb napokon.
Szintén ezen a szinten kapott helyet az étkező-konyha, valamint egy kádas fürdőszoba.
Az emeleten két hálószoba és egy erkély található, ahonnan páratlan kilátás nyílik a környező hegyekre és tájra.
A ház ékköve az 8x4 méteres, 1,6 méter mély úszómedence, amely a panorámás kertben helyezkedik el. A fedett terasz tökéletes helyszíne lehet baráti vagy családi grillezéseknek, nyári vacsoráknak. A gondozott, növényekkel beültetett kert automata öntözőrendszerrel ellátott, így a karbantartása is egyszerű.
A terasz alatt egy praktikus pince található, amely a medence gépészetének is helyet ad, de tárolásra is kiváló.
Az ingatlan 2019-ben részleges felújításon esett át, a belső terek nagy részét modernizálták. A konyha és fürdő felújítása az új tulajdonosra vár – így személyre szabható az új lakók ízlése szerint.
Műszaki jellemzők:
Fűtés/hűtés: 3 db klímaberendezés + kandalló
Belmagasság: 280 cm
Tájolás: Délkeleti
Telekméret: 386 m²
Épület állapota: jó kívül-belül
Ideális választás lehet:
Pároknak vagy kisebb családoknak, akik különleges otthont keresnek
Olyanoknak, akik második otthont, nyaralót keresnek a Dunakanyar közelében
Befektetőknek, akik prémium kiadó ingatlanban gondolkodnak
Ne hagyja ki ezt az egyedülálló lehetőséget!
További információért, megtekintésért kérem keressen bizalommal!
Tungler Andrea +304568182
Referencia szám: HZ090078
Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 03. Utoljára módosítva: 2025. 09. 03.
Cím: Leányfalu