Astora Art House

Eladó ikerház
Kóka

+ 13 kép 1/16
60 900 000 Ft60.9 M Ft 597 059 Ft/m2
4 szoba
102 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 560 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 606
Horváth Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Eladó új építésű, energiahatékony ikerházfelek Kókán!

Kóka, Felsővásártér 61/A szám alatt, egy 1306 m²-es telken kínálunk eladásra két, nettó 102,24 m²-es családi házat, amerikai konyhás nappalival és három külön nyíló szobával.

A két ingatlan kizárólag a fedett autóbeállón keresztül érintkezik egymással.
Az első házhoz 470 m²-es, míg a hátsó házhoz egy 560 m²-es, kizárólagos használatú, lekerített telekrész tartozik.

Műszaki tartalom:

-Porotherm P30N+F téglából épült teherhordó falak
-Betonkoszorú, fa födémes tetőszerkezet
-10 cm-es lépésálló polisztirol lábazati szigetelés
-10 cm-es Austrotherm Grafitos homlokzati hőszigetelés
-25 cm ásványgyapot szigetelés a vízszintes födémen
-3 rétegű, 6 légkamrás műanyag thermo nyílászárók

Fűtés és energetika:

A ház fűtését modern, levegő-víz hőszivattyús rendszer biztosítja, mely a kiváló szigetelésnek köszönhetően rendkívül alacsony energiafelhasználást garantál.

Burkolatok, szaniterek, ajtók – választhatóak az alábbi keretösszegekig:

-Hidegburkolat: 3.000 Ft/m²
-Melegburkolat: 3.000 Ft/m²
-Beltéri ajtók: 30.000 Ft/db
-Fürdőkád: 40.000 Ft
-Csaptelep: 15.000 Ft/db

Magasabb árkategóriájú termékek választása esetén a különbözet önállóan finanszírozható.

Finanszírozás:

CSOK Plusz és Otthon Start támogatás elérhető!

Ingyenes hiteltanácsadás és CSOK Plusz ügyintézés

Bankfüggetlen hitelcentrumunk versenyezteti a bankokat az Ön érdekében

Egyedi, csak rajtunk keresztül elérhető kamat- és díjkedvezmények

Teljes körű ügyintézés – időt, pénzt és energiát spórolunk Önnek!

Tervezett átadás: 2026 második negyedéve

Tervdokumentációt és részletes műszaki leírást érdeklődő ügyfeleink számára készséggel biztosítunk.

Ha felkeltette érdeklődését az ajánlat, hívjon bizalommal! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 385764

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 05.

4 szobás ikerházak ára Kókán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kóka m² ár
597 e Ft
584 e Ft -2%
Ennek az ára
Kóka átlagár
60.9 M Ft m Ft
60.4 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kóka

Eladó ikerházak a környékről

Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Kóka
Eladó ikerház

Kóka

63.9 M Ft
4 szoba
102 m²
Kóka
Eladó ikerház

Kóka

58 M Ft
4 szoba
109 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Kóka
Eladó ikerház

Kóka

57.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Kóka
Eladó ikerház

Kóka

57.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Kóka
Eladó ikerház

Kóka

63.9 M Ft
4 szoba
102 m²
Kóka
Eladó ikerház

Kóka

59.9 M Ft
4 szoba
96 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Kóka
Eladó ikerház

Kóka

58 M Ft
4 szoba
109 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Kóka
Eladó ikerház

Kóka

61.9 M Ft
4 szoba
101 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Kóka
Eladó ikerház

Kóka

63 M Ft
4 szoba
113 m²
Kóka
Eladó ikerház

Kóka

58 M Ft
4 szoba
109 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Beremend, 7827 Beremend, Petőfi Sándor utca 10
Eladó családi ház

Beremend

11.95 M Ft
1 + 1 szoba
124 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

110 M Ft
5 szoba
320 m²
Kánya
Eladó családi ház

Kánya

5.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Bakonyszentlászló
Eladó családi ház

Bakonyszentlászló

48.5 M Ft