Seven Pearl

Eladó ikerház
Kecskemét

+ 7 kép 1/10
104 000 000 Ft104 M Ft 1 283 951 Ft/m2
4 szoba
81 m²
építés éve:2020

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 100 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 555
Bodor Henriette
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

KECSKEMÉT belvárosához közel igényes,KERTKAPCSOLATOS,fiatal építésű HÁZ ELADÓ

Főbb paraméterei:
-3 különnyíló hálószoba + hatalmas amerikai konyhás nappali
-gázcirkó fűtés padlófűtéssel az egész házban
-klímás
-kertkapcsolat terasszal,kerti tárolóval
-kocsibeálló a zárt udvarban,elektromos kapu nyitás
-riasztó
-tehermentes,azonnal birtokba vehető

Az ingatlan 2020-ban neves tervező által épült ikerház.

A ház elhelyezkedése kíváló,szomszédsága nagyon jó,
csendes átmenő forgalomtól mentes utcában helyezkedik el,az utcában ingyenes parkolás bíztosított.

A vételár tartalmazza az összes berendezési tárgyat!

További információért hívjon bizalommal!

104000000 Ft
Teljes körű, hitel- és biztosítási ügyintézéssel, kedvezményes ügyvédi munkadíjjal
állunk szíves rendelkezésükre. További információért, illetve időpont egyeztetéssel
kapcsolatban keressen bizalommal, a telefont hétvégén is felveszem. Több
ingatlanunk esetében ingatlanbeszámítás is lehetséges, a részletekről érdeklődjön!
Vevőink számára a közvetítés díjtalan. Az Ön Értékesítője:BODOR HENRIETTE +36-30-555-1956

Referencia szám: HZ012678-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

4 szobás ikerházak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1284 e Ft
1005 e Ft -28%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
104 M Ft m Ft
102 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó ikerházak a környékről

Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

70 M Ft
4 szoba
110 m²
Baja
Eladó ikerház

Baja

99.7 M Ft
5 szoba
150 m²
Baja
Eladó ikerház

Baja

99 M Ft
5 szoba
150 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

89.9 M Ft
530 m²
98 m²
Baja
Eladó ikerház

Baja

99.7 M Ft
5 szoba
150 m²
Kecskemét, Gerlice utca 24
Eladó ikerház

Kecskemét

161 M Ft
4 szoba
122 m²
Izsák
Eladó ikerház

Izsák

39.9 M Ft
300 m²
67 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

98 M Ft
4 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

83.9 M Ft
4 szoba
151 m²
Kecskemét, Mária-város, Szélmalom utca
Eladó ikerház

Kecskemét

121.9 M Ft
4 szoba
102 m²
Kecskemét, Bethlen-város, Szarvas utca
Eladó ikerház

Kecskemét

98 M Ft
4 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

83.9 M Ft
4 szoba
151 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

89.9 M Ft
530 m²
98 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

83.9 M Ft
4 szoba
151 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

83.9 M Ft
4 szoba
151 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

161.1 M Ft
5 szoba
123 m²
Kecskemét, Szent László város
Eladó ikerház

Kecskemét

110 M Ft
4 szoba
117 m²
Kiskunhalas
Eladó ikerház

Kiskunhalas

52 M Ft
4 szoba
160 m²
Baja
Eladó ikerház

Baja

99.7 M Ft
4 szoba
150 m²
Kecskemét, Bethlen-város, Szarvas utca
Eladó ikerház

Kecskemét

98 M Ft
4 szoba
110 m²
Baja
Eladó ikerház

Baja

99.7 M Ft
5 szoba
150 m²
Bugac, Rákóczi utca
Eladó ikerház