Seven Pearl

Eladó ikerház
Hajdúsámson

+ 10 kép 1/13
68 900 000 Ft68.9 M Ft 810 588 Ft/m2
4 szoba
85 m²
építés éve:2007

Részletes adatok

Telekméret: 2308 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234106
Spák-Haraszi Andrea
Duna House - Debrecen, Derék utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Debrecentől 10 perc autóútra, Hajdúsámson - Sámsonkertben, 7 lakásos sorház 5. lakása ELADÓ!
Az ingatlan főbb jellemzői:- 2007-ben épült - az ingatlanhoz tartozó telek területe kb. 150 nm, mely teljesen körbe van kerítve- a kertben egy grillsütő,- kemence,- és bográcsozásra alkalmas hely is kiépítésre került- a ház beton alapon, 30 cm - es Porotherm tégla falazattal épült + 5 cm szigetelést kapott- a padláson 20 cm üveggyapot szigetelés van- a tetőn cserépfedés- bukó - nyíló műanyag nyílászárók, redőnnyel felszerelve- az ingatlan lakóterülete: 61 nm + 18 nm garázs + 29 nm fedett terasz- D-Ny-i tájolásának köszönhetően gyönyörű, napfényes a ház- nappali + 3 hálószoba (jelenleg a konyha - étkező melletti szoba van nappaliként használva)- beépített - gépesített konyhabútor- a fürdő és a toalett külön helyiségben - a fürdőszobában zuhanyzó és sarokkád is megtalálható- az ingatlanban gáz - cirkó kazán biztosítja a kellemes hőmérsékletet és a meleg vizet- a kazán a garázsban kapott helyet és rendszeresen karbantartott- minden helyiségben radiátoros hőleadók lettek felszerelve- a nappaliban egy hűtő - fűtő klíma is felszerelésre került- a nappaliban egy kémény is kiépítésre került, így lehetőség van kandalló beépítésére - saját gáz,- villany és vízórája van a háznak- a házhoz tartozik egy saját garázs és egy gépkocsibeálló is- buszmegálló, bolt pár perc sétával elérhető
Az ingatlan tágas terei napfényesek, így a természetes fény bőségesen árad be a lakás minden szegletébe.Kiváló elosztásnak köszönhetően kényelmes és praktikus otthona lesz az új tulajdonosoknak is.A fedett terasz pedig ideális helyszín a pihenésre, baráti összejövetelekre vagy családi ebédekhez a szabadban.Éljen a lehetőséggel, és legyen ez a napfényes, kényelmes családi otthon az Öné!
BIZTOS HITELTANÁCSADÓI ÉS ÜGYVÉDI HÁTTÉRREL IS SEGÍTJÜK
ÜGYFELEINKET A VÁSÁRLÁS ÉS AZ ELADÁS TELJES FOLYAMATÁBAN.

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődést, kérdése van, vagy szeretné megtekinteni, hétvégén is szívesen
fogadom hívását.

Vásárlóink részére minden szolgáltatásunk ingyenes!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás ikerházak ára Hajdúsámsonon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúsámson m² ár
811 e Ft
743 e Ft -9%
Ennek az ára
Hajdúsámson átlagár
68.9 M Ft m Ft
78.3 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúsámson

Eladó ikerházak a környékről

Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

57.7 M Ft
3 szoba
0 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

119 M Ft
3 szoba
107 m²
Hortobágy, Borsósi
Eladó ikerház

Hortobágy

64.6 M Ft
5 szoba
95 m²
Debrecen, Széchenyikert, Széchenyi utca
Eladó ikerház

Debrecen

175 M Ft
5 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

165.3 M Ft
5 szoba
193 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

84.9 M Ft
4 szoba
0 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

76.9 M Ft
4 szoba
98 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

160.125 M Ft
4 szoba
160 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

59.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

67.7 M Ft
4 szoba
0 m²
Debrecen, Tégláskert, Tégláskert utca
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

66 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

55 M Ft
4 szoba
83 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

268.9 M Ft
6 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft
8 szoba
310 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

79.9 M Ft
4 szoba
99 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

72 M Ft
4 szoba
90 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

74.4 M Ft
4 szoba
104 m²
Debrecen
Eladó ikerház