Oasis Residence

Eladó ikerház
Gyál, földszint

+ 17 kép 1/20
80 000 000 Ft80 M Ft 888 889 Ft/m2
3 szoba
90 m²
földszint
építés éve:1984

Részletes adatok

Telekméret: 262 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 507
Hudák Gergely
Direkt Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

GYÁLON 91 M2-ES, 3 SZOBÁS, DUPLAKOMFORTOS IKERHÁZ
FEDETT GK. BEÁLLÓ, KÜLÖN TELEK, MELLÉKÉPÜLET
KLÍMA, NAPELEM, RENDEZETT KÖRNYÉK
TEHERMENTES INGATLAN

Eladó Gyál rendezett, nyugodt részén egy kétszintes, duplakomfortos, 3 szobás, 90 m2 lakóterületű ikerház-fél.
Az épület a 80- as években épült, 2 bejáratos, tégla falazatú.
A fűtést és meleg víz ellátást kombi cirkó végzi (felső fürdőben külön villanybojler)
1/1 tulajdon, tehermentes. Alsó szinten 1 nagy szoba, konyha, étkező, fürdőszoba (kádas), közlekedő, előtér kialakítású.
Az emeleten 2 különnyíló szoba, fürdőszoba (zuhanyzós), közlekedő helyiségek.
3 éve felújítások történtek, ekkor nyílászárók és burkolatok cseréje, festés, kazáncsere történt.
A tetőn 6 db, összesen 2 KW teljesítményű napelemek vannak, szaldós elszámolással.
A kert 262 m2 területű, itt fedett gk. beálló, melléképület, hátul kis zöldkert lett kialakítva.
A környék és az utca rendezett, a közelben buszmegállók, boltok, iskola, játszótér, stb.
Megtekintéssel, kérdésekkel kapcsolatban várom hívását.
Ár: 80 millió Ft.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás ikerházak ára Gyálon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyál m² ár
889 e Ft
688 e Ft -29%
Ennek az ára
Gyál átlagár
80 M Ft m Ft
75.1 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyál, földszint

Eladó ikerházak a környékről

Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

127.99 M Ft
5 szoba
116 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

126.99 M Ft
5 szoba
137 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

126.99 M Ft
5 szoba
137 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

113.9 M Ft
5 szoba
122 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

113.99 M Ft
4 szoba
122 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

114.99 M Ft
5 szoba
0 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

126.99 M Ft
4 szoba
137 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

104.9 M Ft
3 szoba
97 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

52.5 M Ft
2 szoba
65 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

149 M Ft
6 szoba
150 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

126.99 M Ft
4 szoba
136 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

109 M Ft
4 + 2 szoba
173 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

127.99 M Ft
5 szoba
0 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²

Falusi CSOK ingatlanok