Aerogate Homes

Eladó ikerház
Gyál

+ 6 kép 1/9
144 900 000 Ft144.9 M Ft 985 714 Ft/m2
5 szoba
147 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 198 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A+++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Hársmán Mónika Orsolya
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Eladásra kínálunk Gyál kedvelt, Gyálligeti részén egy modern, újépítésű családi házat, amely korszerű műszaki tartalommal és átgondolt belső elrendezéssel készül.

Az ingatlan korszerű Viablokk falazóelemekből épül, 15 cm vastag homlokzati hőszigeteléssel és 30 cm födémszigeteléssel, így energetikailag kiemelkedően hatékony otthon lesz. A háromrétegű, hatlégkamrás, hőszigetelt nyílászárók tovább növelik a komfortérzetet és csökkentik a rezsiköltségeket. A tetőt időtálló betoncserép fedi.

A fűtésről modern 10kw-os hőszivattyús rendszer gondoskodik padlófűtéssel, míg a használati 2 melegvizet villanybojler biztosítja. A nappaliban klíma kiállás kerül kialakításra, valamint a biztonságról kamerarendszer és riasztó gondoskodik.

A földszinten tágas, amerikai konyhás nappali kap helyet, előtérrel, zuhanyzós fürdőszobával, egy külön szobával, kamrával, valamint egy fűtött garázzsal. Az emeleti szinten három kényelmes hálószoba, egy fürdőszoba és egy praktikus háztartási helyiség kerül kialakításra, így a ház ideális választás lehet akár nagyobb család számára is.

A belső burkolatok 5.000 Ft/m² értékhatárig választhatók, a beltéri ajtók kilinccsel és kiegészítőkkel bruttó 80.000 Ft/db értékben, a csaptelepek és mosdók pedig 20.000 Ft/db keretösszegig választhatók, így a leendő tulajdonos saját ízlésére szabhatja otthonát.

A várható átadás 2026 4. negyedév végén esedékes.

Ha egy energiatakarékos, modern kialakítású, jól megközelíthető, mégis nyugodt környezetben épülő otthont keres Gyál egyik legkedveltebb részén, ez az ingatlan kiváló választás lehet.

Keressen bizalommal a hét bármely napján!
Továbbiak...

Referencia szám: HZ094493-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás ikerházak ára Gyálon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyál m² ár
986 e Ft
944 e Ft -4%
Ennek az ára
Gyál átlagár
144.9 M Ft m Ft
130.7 m Ft -11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyál

Eladó ikerházak a környékről

Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

113.99 M Ft
4 szoba
122 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

112.99 M Ft
5 szoba
121 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

149 M Ft
6 szoba
150 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

114.99 M Ft
5 szoba
0 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

52.5 M Ft
2 szoba
65 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

113.99 M Ft
5 szoba
101 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

126.99 M Ft
4 szoba
137 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

96 M Ft
4 szoba
95 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

126.99 M Ft
5 szoba
137 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

127.99 M Ft
5 szoba
0 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

126.99 M Ft
5 szoba
137 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

113.9 M Ft
5 szoba
122 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

127.99 M Ft
5 szoba
116 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

113.9 M Ft
4 szoba
122 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

149 M Ft
6 szoba
150 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Parád
Eladó családi ház

Parád

25 M Ft
2 szoba
80 m²
Badacsonytördemic
Eladó családi ház

Badacsonytördemic

86 M Ft
4 szoba
110 m²
Somlóvásárhely
Eladó családi ház

Somlóvásárhely

35.9 M Ft
1 szoba
78 m²
Kutas