Astora Olive Club House

Eladó ikerház
Fót

+ 17 kép 1/20
145 500 000 Ft145.5 M Ft 1 003 448 Ft/m2
5 szoba
145 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 400 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 418
Kovács Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Fót legújabb, panorámás lakóparkjában épülő, ikerházak eladók!!

A lakások kizárólag a garázsokkal kapcsolódnak, így a lakótérből áthallás nincs, ezáltal szinte önálló családi ház érzetet biztosíthat!

CÉGES ÉPÍTKEZÉS, az aktuális állami támogatások valamint kedvezményes, kamattámogatott hitelek felvehetőek – akár a 3%-os OTTHON START hitel, CSOK PLUS, babaváró is igényelhető, az ügyintézésben díjmentesen segítünk!

Az építő munkájára jellemző a megbízhatóság és igényesség, leinformálható, referencia házai megtekinthetők.

Az 1200 nm-es telekre két ikerház épül.
Jelen hirdetésben az B épület 2-es lakása szerepel, mely hasznos lakóterülete a garázzsal 132,83 nm + terasz + erkélyek, amerikai-konyhás nappali + 4 szobás, dupla-komfortos, kb. 400 nm-es telekrésszel.

A földszint 75,83 nm a garázzsal + terasz: amerikai konyhás nappali + fürdőszoba zuhanyzóval + kamra + előtér + terasz
Az emelet 57 nm + 2 erkély: 3 hálószoba (mindegyik erkélykapcsolatos), fürdőszoba káddal, közlekedő

Rövid műszaki tartalom:
A főfalak Porotherm 30 N+F téglából épülnek, a válaszfalak pedig Porotherm 10 N+F téglából, 15 cm-es homlokzati szigeteléssel.
Prémium nyílászárók kerülnek beépítésre, kitűnő hő- és hangszigeteléssel
A fűtés modern hőszivattyús rendszerrel kerül kiépítésre, a hő leadás padlófűtéssel történik.

Az ingatlan kulcsrakész állapotban kerül átadásra, konyhabútor nélkül. Belső nyílászárók és a burkolatok választhatók, a belső műszaki tartalomban megjelölt összegig a vételár részét képezik.

A projekt részletes adataiért, valamint a többi lakással kapcsolatban is várjuk hívását.

Ára: 144,5 M Ft
Azonosító: 4639/B2

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás ikerházak ára Fóton

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Fót m² ár
1003 e Ft
1122 e Ft 11%
Ennek az ára
Fót átlagár
145.5 M Ft m Ft
153.1 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Fót

Eladó ikerházak a környékről

Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

119.99 M Ft
4 szoba
120 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

145.5 M Ft
5 szoba
133 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

143.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

124.3 M Ft
4 szoba
121 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

124.3 M Ft
4 szoba
96 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

121 M Ft
4 szoba
0 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

113 M Ft
4 szoba
104 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

115 M Ft
4 szoba
108 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

109 M Ft
3 szoba
89 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

144.5 M Ft
5 szoba
133 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

510 M Ft
5 szoba
0 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

115 M Ft
4 szoba
108 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

115 M Ft
4 szoba
108 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Sumony
Eladó családi ház

Sumony

19 M Ft
4 szoba
120 m²
Tóalmás
Eladó családi ház

Tóalmás

38.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tótszentmárton
Eladó családi ház

Tótszentmárton

31.5 M Ft
5 szoba
130 m²
Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

125.2 M Ft