City Pearl

Eladó ikerház
Erdőkertes

+ 3 kép 1/6
104 900 000 Ft104.9 M Ft 936 607 Ft/m2
5 szoba
112 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 584 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 231
Bene Kriszti
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Új építésű ingatlanokra vonatkozó kedvezmények igénybe vehetők!!! /CSOK, támogatott hitel, illeték kedvezmény/.

1.ház!!! /Alaprajzon a bal oldali/
Erdőkertesen 1.168 nm telekre épülő egyszintes fedett kocsibeállóval érintkező amerikai konyhás-nappalis+ 4 szobás ikerház eladó!!!

A ház nettó: 112,07 nm
Terasz: 8,40 nm
Telek: 584 nm
Parkolás: fedett kocsibeálló

Az ingatlan műszaki tartalma:
-30 pth tégla
-10 cm grafitos dryvit szigetelés
- E gerenda, beton födém
-tető beton cserép, antracit színben
-5 légkamrás, 3 rétegű hőszigetelt nyílászáró
Fűtés:
-hőszivattyú
-padlófűtés
-fürdőszobában törölköző szárítós radiátor
-klíma kiállás

Műszaki tartalom tartalmazza a szanitereket, beltéri ajtókat, burkolatokat.

Az ingatlan elosztása:
előszoba 3,72 nm
wc 1,75 nm
közlekedő 6,71 nm
nappali 29,27 nm
konyha-étkező 13,80 nm
szoba 12,90 nm
házt.helyiség 5,10 nm
fürdőszoba 5,70 nm
szoba 12,00 nm
szoba 12,24 nm
dolgozó 8,68 nm
terasz 8,40 nm

Parkolás: fedett kocsibeálló

Infrastruktúrája:
Csendes utcában, de közel a buszmegállóhoz, a vonat kb. 15 percre található az ingatlantól.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 31. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás ikerházak ára Erdőkertesen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Erdőkertes m² ár
937 e Ft
921 e Ft -2%
Ennek az ára
Erdőkertes átlagár
104.9 M Ft m Ft
106.1 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Erdőkertes

Eladó ikerházak a környékről

Erdőkertes
Eladó ikerház

Erdőkertes

104.9 M Ft
5 szoba
112 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Erdőkertes
Eladó ikerház

Erdőkertes

35.75 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Erdőkertes
Eladó ikerház

Erdőkertes

109.9 M Ft
5 szoba
119 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Erdőkertes
Eladó ikerház

Erdőkertes

89 M Ft
4 szoba
102 m²
Erdőkertes
Eladó ikerház

Erdőkertes

104.9 M Ft
5 szoba
112 m²
Erdőkertes
Eladó ikerház

Erdőkertes

109.9 M Ft
5 szoba
119 m²
Erdőkertes
Eladó ikerház

Erdőkertes

105 M Ft
5 szoba
120 m²
Erdőkertes
Eladó ikerház

Erdőkertes

99.9 M Ft
5 szoba
110 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Erdőkertes
Eladó ikerház

Erdőkertes

109.5 M Ft
5 szoba
119 m²
Erdőkertes
Eladó ikerház

Erdőkertes

104.9 M Ft
5 szoba
112 m²
Erdőkertes
Eladó ikerház

Erdőkertes

108 M Ft
4 szoba
85 m²
Erdőkertes
Eladó ikerház

Erdőkertes

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Erdőkertes, Liszt Ferenc utca
Eladó ikerház

Erdőkertes

105 M Ft
4 + 2 szoba
119 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Erdőkertes
Eladó ikerház

Erdőkertes

104.9 M Ft
5 szoba
116 m²
Erdőkertes
Eladó ikerház

Erdőkertes

35.75 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Erdőkertes
Eladó ikerház

Erdőkertes

108.8 M Ft
1 + 3 szoba
85 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Erdőkertes
Eladó ikerház