Astora Olive Club House

Eladó ikerház
Érd

+ 17 kép 1/20
123 000 000 Ft123 M Ft 904 412 Ft/m2
4 szoba
136 m²
építés éve:2022

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 1000 m2
Fűtés: Elektromos
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 344
Ingatlanosod
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

EGYSZINTES 136 M2-ES, NAPPALI + 3 HÁLÓ SZOBA, 2 FÜRDŐSZOBA, SAJÁT 1000 M2 TELEK, HÁTSÓ IKERHÁZ!!!

KIZÁRÓLAG IRODÁNK KÍNÁLATÁBAN!
Érd Óvárosi részén eladó 2022-ben épült egyszintes ikerház, CSENDES utcában. A ház a telek hátsó részén helyezkedik el, 136 m2 -es, saját 1000 m2-es leválasztott telekrésszel.
A ház praktikus és jól átgondolt alaprajzzal, tágas terekkel rendelkezik, az ikerházak tárolóval kapcsolódnak.
Helyiségek listája:
- 40 m2 nappali–amerikai konyha, közvetlen kijárattal a 36,3 m²-es, napfényes teraszra
- 16,3m² szoba
- 20,94 m² szoba
- 16,34 m2 szoba
- 8 m2 fürdőszoba
- 8,05 m2 fürdőszoba
- 5,23 m2 előszoba
- 6,3 m2 háztartási helyiség
- 12,44 m2 közlekedő
- 25,61 m2 tároló
MŰSZAKI TARTALOM:

Főbb paraméterek:
- 30-as Porotherm teherhordó falazat
- 15 cm homlokzati dryvit szigetelés
- 10 cm XPS lábazati szigetelés
- 30 cm kőzetgyapot födémszigetelés

GÉPÉSZET:
- padlófűtés + hűtő fűtő klíma
- villanyóra 3x25 A
- éjszakai 3x16 A
Az ingatlan rendelkezik egy 6 kW teljesítményű napelemes rendszerrel, ezzel biztosítva az alacsony rezsiköltséget. Fűtés és hűtés klímáról működik, de minden ablak alatt infrapanel kiállások találhatók.
NYÍLÁSZÁRÓK:
- Fehér, műanyag, 3 rétegű, hő- és hangszigetelt kivitel
Közművek: víz, villany bekötve, önálló mérőórákkal ellátva.

A vételár része a szép, gépesített konyhabútor és a beépített bútorok.
A telek teljesen körbenapozott, csendes, nyugalmas kerttel rendelkezik.
KIVÁLÓ ELHELYEZKEDÉS:
Közelben található buszmegálló, bevásárlóközpont, iskola, óvoda, bölcsőde
M6 autópálya pár perc alatt elérhető
Budapest gyorsan és kényelmesen megközelíthető, tömegközlekedés helyi buszokkal és vasúti kapcsolattal kényelmes elérhetőséget ad a városközpont vagy Budapest felé.

Ideális választás azok számára, akik nyugodt, kertvárosi környezetben szeretnének élni, mégis fontos számukra a főváros közelsége.

Irányár: 123.000.000 Ft

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 04. 18.

4 szobás ikerházak ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
904 e Ft
978 e Ft 8%
Ennek az ára
Érd átlagár
123 M Ft m Ft
125.6 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd

Eladó ikerházak a környékről

Érd
Eladó ikerház

Érd

238.9 M Ft
5 szoba
256 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

39.9 M Ft
3 szoba
68 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

145 M Ft
5 szoba
155 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

139.9 M Ft
5 szoba
158 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

145 M Ft
5 szoba
155 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

138 M Ft
5 szoba
125 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Ligetszépe út
Eladó ikerház

Érd

149 M Ft
1 szoba
180 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

169 M Ft
5 szoba
265 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

169.9 M Ft
5 szoba
255 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

39.9 M Ft
4 szoba
150 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Halimba
Eladó családi ház

Halimba

59.9 M Ft
6 szoba
182 m²
Vid
Eladó családi ház

Vid

29.99 M Ft
4 szoba
100 m²
Kétegyháza
Eladó családi ház

Kétegyháza

21 M Ft
3 szoba
105 m²
Pilisszentkereszt
Eladó családi ház

Pilisszentkereszt