Aerogate Homes

Eladó ikerház
Dunakeszi

+ 10 kép 1/13
141 900 000 Ft141.9 M Ft 1 433 333 Ft/m2
2 + 2 szoba
99 m²
építés éve:2014

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 453 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 329
Hegedűs Tibor
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Dunakeszin eladó igényes ikerházfél a Duna-parttól egy utcányira .

Csendes, családi házas környezetben kínálunk megvételre egy kiváló elosztású, világos otthont, mindössze 3 perc sétára a vízparttól. A 99 nm-es lakótér eredeti alaprajz szerint nappali + 3 szobás, jelenleg nappali + 2 hálószobás kialakítású, de a harmadik szoba könnyedén visszaállítható.

A ház saját részre készült, igényes belső terekkel, minőségi burkolatokkal, üvegajtókkal és kondenzációs kazánnal. Déli fekvésű nappaliját egész nap természetes fény tölti meg, ami nemcsak kellemes hangulatot biztosít, hanem a fenntartási költségekre is kedvező hatással van.

A nappaliból és a konyhából is megközelíthető, hatalmas, 20 nm-es terasz tökéletes helyszíne lehet a reggeli kávéknak vagy a családi összejöveteleknek.

Praktikus kialakításának része a külön mosógép helyiség is, így a fürdőszoba tágas és rendezett maradhat. A 453 nm-es telek jelenleg gondozásmentes burkolatot kapott, de igény esetén könnyedén kialakítható zöld kert is. A telken kerti tároló és autóbeálló található, a ház előtt pedig további 2 autó számára biztosított a kényelmes parkolás.

Elhelyezkedése kiváló: a Duna-part mindössze egy utcányira, kb. 3 perc sétára található, nyugodt, rendezett, családi házas övezetben.

Energetikai tanúsítvány folyamatban
Gyors birtokbaadás lehetséges

Ingatlanjogász ügyvédi iroda vagyunk 25 éve.
Az OTP Csoport teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Cégünk digitális rendszerrel dolgozik már közel 6 éve, így akár online, személyes találkozó nélkül is zökkenőmentesen vásárolhatja meg a kiválasztott ingatlant! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízing konstrukciót, állami támogatásokat, lakás-takarékpénztári megoldásokat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézésében is. Bővebb tájékoztatásért hívjon bizalommal akár hétvégén is! FONTOS: Ha még nem volt ingatlan a nevén, vagy gyermekeinek szeretné megvásárolni ezt a kiváló adottságokkal rendelkező lakást, az új kedvezményes 3%-os kamatozású hitelt az OTP Bank hátterével 22 napon belül tudjuk biztosítani!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M329153-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15.

4 szobás ikerházak ára Dunakeszin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunakeszi m² ár
1433 e Ft
693 e Ft -107%
Ennek az ára
Dunakeszi átlagár
141.9 M Ft m Ft
87.2 m Ft -63%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunakeszi

Eladó ikerházak a környékről

Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

146.5 M Ft
3 szoba
96 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

160 M Ft
4 szoba
127 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

119.9 M Ft
4 szoba
127 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

166.5 M Ft
5 szoba
122 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

119.9 M Ft
4 szoba
127 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

195 M Ft
5 szoba
150 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

234.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

119.9 M Ft
3 szoba
127 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

194.99 M Ft
5 + 1 szoba
163 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi