Avico Greentop

Eladó ikerház
Dunakeszi

+ 16 kép 1/19
164 900 000 Ft164.9 M Ft 1 421 552 Ft/m2
5 szoba
116 m²

Részletes adatok

Telekméret: 350 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 624
Orsolya Fehér
Ingatlandokk

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

IGAZI CSALÁDI OTTHON ! KERTVÁROSI KÖRNYEZET !
KÖLTSÉGHATÉKONY MEGOLDÁSOK-NAPELEM !

Dunakeszin a Toldi-Dombliget lakóparkban kínáljuk megvételre ezt az igényes, modern, remek elosztású, duplakomfortos, 2 erkélyes, 5 szobás, 116 nm-es, 2 erkélyes ikerház felet, gyönyörű zöld kerttel 350 nm-es telken.

Elosztását tekintve a földszinten található egy hálószoba,fürdőszoba, 2 tároló, és a garázs is, ahonnan szintén be juthatunk a lakótérbe, és az amerikai konyhás nappali, ahonnan nyílik a terasz illetve a fákkal körbe ültetett csodás zöld kert.
Az emeleten 3 hálószoba található , 2 szobához erkély is tartozik, nagyméretű fürdőszoba is helyet kapott ezen a szinten. A szobákban és az előtérben is beépített szekrények találhatóak.

A bejáratnál kialakítottak egy fedett kocsibeállót is, így akár két autónak is jut hely, illetve a ház előtt is van lehetőség a parkolásra.

Fűtése padlófűtéses, radiátorral, vízteres kandallóval kombinálva, infrapanelek, napelemek biztosítják a az ingatlan költséghatékony fenntartását.

A kert igazán gyönyörű, automata locsolórendszerrel ellátva, fákkal , bokrokkal övezve, melyek nyáron hűs árnyékot is biztosítanak.

Itt nem kell kompromisszumot kötnie, ebben az igazi családi fészekben megtalál mindent.

A ház összes kis szeglete az igényességet , a praktikusságot tükrözi vissza modern stílusban.
A hátsó intim kert pedig nyugalmat, természetközeli életérzést biztosít.

Remek szomszédság, ami igazán fontos egy ikerháznál.

A környék remek infrastruktúrával rendelkezik, közelben több autópálya könnyen elérhető, iskolák, óvodák, bevásárlási lehetőségek szintén a közelben találhatóak.

Amennyiben szeretne egy ilyen csodás otthonban élni, jöjjön el nézze meg személyesen is.

Az ingatlan megvásárlásához hitel, támogatás igényelhető, bankfüggetlen tanácsadónk díjmentesen áll rendelkezésére, valamint ingatlan szakjogászunk segítségét is ajánljuk figyelmébe, aki kedvező díjszabással vállalja az adásvétel lebonyolítását.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.

5 szobás ikerházak ára Dunakeszin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunakeszi m² ár
1422 e Ft
1218 e Ft -17%
Ennek az ára
Dunakeszi átlagár
164.9 M Ft m Ft
176.6 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunakeszi

Eladó ikerházak a környékről

Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

160 M Ft
4 szoba
127 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

194.99 M Ft
5 szoba
160 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

119.9 M Ft
4 szoba
127 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

195 M Ft
5 szoba
150 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

190 M Ft
6 szoba
200 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

175.9 M Ft
6 szoba
132 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

184.9 M Ft
5 szoba
167 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi