River Life

Eladó ikerház
Dunaharaszti

+ 17 kép 1/20
299 000 000 Ft299 M Ft 1 495 000 Ft/m2
5 szoba
200 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 1250 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624769703
Piróth Anita
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

EXKLUZÍV, MODERN IKERHÁZ DUNAHARASZTI TÓPARKNÁL PANORÁMÁS KÖRNYEZET, EGYEDI MEGOLDÁSOK, PRÉMIUM KIVITELEZÉS

Van, amikor egy ingatlan nem csupán otthon, hanem egy különleges életstílus része.

Dunaharaszti egyik legkedveltebb, tóközeli részén kínálunk megvételre egy modern megjelenésű, prémium kialakítású ikerházfelet, ahol a lakások kialakítása a privát életteret helyezi előtérbe.

Az ingatlan egyik különlegessége, hogy a két lakás falai nem érnek össze, így a kialakítás még nagyobb privát szférát és különálló ház érzetet biztosít, amely ritkaságnak számít az ikerházak között.

A környezet valódi különlegessége a tavak közelsége, a nyugodt atmoszféra és a modern lakókörnyezet harmonikus találkozása.

Főbb paraméterek

kb. 160 m² nettó lakótér
kb. 40 m²-es, fűthető garázs
fedett terasz
emeleti panorámás terasz
tervezett tetőterasz a még látványosabb kilátás érdekében
modern, prémium megjelenés
magas műszaki tartalom

Műszaki tartalom

30-as téglából épülő falazat
10 cm homlokzati hőszigetelés
6 kamrás műanyag nyílászárók
antracit alumínium redőnyök
16 kW-os hőszivattyús rendszer
teljes körű padlófűtés
mennyezeti hűtés a még komfortosabb nyári hőérzetért
a garázsban nagyméretű, 60×60 cm-es bézs greslap burkolat kerül kialakításra

Fűthető garázs a lakótér része

A közel 40 m²-es garázs nem csupán autóbeállóként funkcionál, hanem az ingatlan szerves részeként került megtervezésre.

fűthető kialakítás
közvetlen átjárás a házból
prémium burkolatok
tárolásra vagy akár egyedi funkciók kialakítására is ideális lehet

Földszint

A földszinten egy tágas, amerikai konyhás nappali és étkező kerül kialakításra, nagy üvegfelületekkel és közvetlen kertkapcsolattal.

Tervezett helyiségek

nappali + étkező + konyha
kamra
előtér
vendég WC
háztartási helyiség

Emelet

Az emeleten több hálószoba, fürdőszoba, valamint teraszkapcsolatos helyiségek kerülnek kialakításra.

Kültér és egyedi lehetőségek

A hirdetésben szereplő látványtervek és képek illusztrációk, melyek a tervezett stílust és hangulatot mutatják be.

A tulajdonossal történő egyeztetés alapján számos egyedi megoldás megvalósítható, többek között tetőterasz, medence, prémium burkolatok, egyedi kertépítészeti megoldások és modern kültéri vagy belsőépítészeti elemek.

A ház egyik különlegessége, hogy a tervek szerint a modern, letisztult megjelenést egyedi építészeti megoldások és prémium anyaghasználat egészíti ki.

Ami kiemeli az ingatlant

modern, különleges megjelenés
tóközeli lokáció
a két lakás falai nem érnek össze
nagyobb privát szféra és különálló ház érzet
prémium kivitelezési lehetőségek
világos, nagy üvegfelületes terek
egyedi igények szerint alakítható kialakítás
várható tetőterasz a panoráma maximális kihasználásához
fűthető, közvetlen házkapcsolatos garázs

Az építkezés várhatóan 2026-ban indul, hamarosan elkészülnek a részletes műszaki dokumentációk és az energetikai tanúsítvány is, melyekkel kapcsolatban további információért keressen bizalommal.

A hirdetésben szereplő képek és látványtervek illusztrációk, a végleges műszaki tartalom és kialakítás külön egyeztetés tárgyát képezik.

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek, a végleges műszaki tartalom és kialakítás változtatásának jogát a beruházó fenntartja.

További információért és személyes egyeztetésért keressen bizalommal.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érd: Piróth Anita tel: +3620 9955105 email: piroth.anita@dh.hu

Referencia szám: HZ068113

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 18.

5 szobás ikerházak ára Dunaharasztin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunaharaszti m² ár
1495 e Ft
1096 e Ft -36%
Ennek az ára
Dunaharaszti átlagár
299 M Ft m Ft
164.4 m Ft -82%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunaharaszti

Eladó ikerházak a környékről

Dunaharaszti, Petőfi Sándor utca
Eladó ikerház

Dunaharaszti

149.9 M Ft
7 szoba
200 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

149.9 M Ft
7 szoba
200 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

145 M Ft
5 szoba
158 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

209 M Ft
5 szoba
180 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

177.5 M Ft
4 szoba
142 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

146 M Ft
4 szoba
157 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

146 M Ft
5 szoba
116 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

164.7 M Ft
5 szoba
122 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

149.9 M Ft
7 szoba
200 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

146 M Ft
5 szoba
84 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft