Astora Art House

Eladó ikerház
Dunaharaszti

+ 13 kép 1/16
148 900 000 Ft148.9 M Ft 1 111 194 Ft/m2
5 szoba
134 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 400 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 283
Temesvári László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

ÚJÉPÍTÉSŰ, MODERN IKERHÁZ ELADÓ A BEZERÉDI LAKÓPARKBAN!

1. lakás: 164.990 000 Ft (174.000.000. ft helyett)
2. lakás: 148.900.000 Ft (156.600.000. ft helyett)
•Várható átadás: 2026. július

Az ikerház mindkét lakóegysége teljesen önálló családi ház érzetét nyújtja. A két épületrész találkozásánál dupla hanggátló fal került kialakításra, a födémek pedig egymástól függetlenül készültek, ezzel biztosítva a kiváló hangszigetelést és a maximális intimitást a lakók számára.
Az ingatlan a Bezerédi lakópark családi házas, átmenő forgalomtól mentes utcájában helyezkedik el, ideális környezetben családok számára. A mindennapi élethez szükséges szolgáltatások – boltok, óvoda, iskola, orvosi rendelő, vonat- és buszmegálló – mind kényelmes, gyalogos távolságban találhatók.
A kivitelezés minden esetben prémium minőségben történik, függetlenül a választott műszaki tartalomtól. Ezek az otthonok nem sablontervek alapján készülnek, hanem kis darabszámban, egyedi tervezéssel és maximális odafigyeléssel épülnek, ahol a minőség mindig előbbre való a gyorsaságnál.
A beruházó célja, hogy minden vásárló egy valóban személyre szabott, igényes és időtálló otthont kapjon.
Referenciaingatlanok előzetes egyeztetés után Dunaharaszti több pontján is megtekinthetők.
Főbb jellemzők, műszaki adatok:
•Korszerű hőszivattyús fűtés és hűtés
•Padló, mennyezeti és fal fűtés-hűtés
•Építési mód: 30-as POROTHERM tégla
•Szigetelés: 15 cm EPS szigetelés, és PIR szigetelés (poli-izocianurát) egy csúcskategóriás hőszigetelő 10+15 cm vastagságban.
•Födém: monolit beton
•Tetőszerkezet: TERRÁN Zenit Resistor cserép, carbon grafit színben
•Nyílászárók: műanyag, 3 rétegű, nyílászárók.
•Energiatakarékos A+ besorolás
•Választható burkolatok, a műszaki tartalomban meghatározott kereten belül.
•Szerkezete vasbetonnal erősített

Alap műszaki tartalmon kívűl kérhető:
- Napelem alapszerelése
- Okos otthon kialakítása
- Elektromos redőnyök, ablakokon szúnyoghálóval.
- Épített kerítés
- Fedett terasz
- Tároló
- Térkövezés
- Üvegkorlát
- Kertépítés, és parkosítás.

Lakás 1 – Nagyobbik házrész
Bruttó alapterület: 119.73 m² + 29.11 m² erkély és terasz
Elosztás:
Saját kert rész 400m²
2 fürdőszoba
4 hálószoba
2 fürdőszoba
1 gardrób
AKCIÓS ÁR : 164.990 000 Ft (174.000.000. ft helyett)

Lakás 2 – Kisebbik házrész
Bruttó alapterület: 105.55 m² +13,52 m2 erkély és terasz
Elosztás:
Sajtát kert rész 400m²
2 fürdőszoba
4 hálószoba
2 fürdőszoba
AKCIÓS ÁR: 148.900.000 Ft (156.600.000. ft helyett)

Személyre szabott fizetési ütemezés egyeztethető a kivitelezővel!(Akár Otthon Start Lakáshitel támogatással)
Az építkezés magán kivitelezésben történik, így a vásárlók nem tömeges fejlesztésből, hanem egyedileg, magas minőségben megépített otthont vásárolhatnak.
A banki finanszírozás a kulcsrakész állapot elérése után lehetséges, banki hitel és támogatott konstrukciók is igénybe vehetők.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás ikerházak ára Dunaharasztin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunaharaszti m² ár
1111 e Ft
1098 e Ft -1%
Ennek az ára
Dunaharaszti átlagár
148.9 M Ft m Ft
162.7 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunaharaszti

Eladó ikerházak a környékről

Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

164.7 M Ft
5 szoba
122 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

146 M Ft
4 szoba
157 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

183.75 M Ft
4 szoba
147 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

177.5 M Ft
4 szoba
142 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

146 M Ft
5 szoba
116 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

146 M Ft
5 szoba
84 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

187.2 M Ft
4 szoba
149 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

209 M Ft
5 szoba
180 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

177.5 M Ft
4 szoba
142 m²
Dunaharaszti, Petőfi Sándor utca
Eladó ikerház

Dunaharaszti

149.9 M Ft
7 szoba
200 m²
Dunaharaszti