Astora Art House

Eladó ikerház
Dunaharaszti

+ 8 kép 1/11
124 990 000 Ft124.99 M Ft 1 179 151 Ft/m2
4 szoba
106 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 754 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 391
Bazsó Zoltán
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Tárolókapcsolatos, teljesen körbe járható ingatlan, NINCSEN közös falkapcsolat!!

Dunaharasztin MODERN, ENERGIATAKARÉKOS hőszivattyús tároló kapcsolatos ikerház CSODÁS KÖRNYEZETBEN eladó!

Éljen a lehetőséggel !!!!

BEVEZETŐ áron kínáljuk eladásra Dunaharaszti legkedveltebb részén, igényes kivitelezésű, kedvelt elrendezésű ikerházait.

Hitel ügyintézéssel kapcsolatosan is azonnal rendelkezésére állunk!
CSOK igényelhető rá!

Az utcafronti ingatlan 106nm-es, melyhez 518nm-es telekrész tartozik, ára: 114.990.000.Ft

A hátsó ingatlan 106nm-es 754nm-es telekhányaddal, melynek ára: 124.990.000.Ft ELKELT!!!

A BERUHÁZÓ SZÁMTALAN REFERENCIÁVAL RENDELKEZIK

Elosztását tekintve kiváló: szülői apartman rész kerül kialakításra, gardróbbal , fürdővel. Az amerikai konyhás étkező-nappalin kívül, 4 hálószobával, 2 fürdőszobával, mosókonyhával rendelkeznek illetve terasszal és tárolóval.

A fűtésrendszer és a meleg víz hőszivattyúval működtetett padlófűtéssel kerül kiépítésre, gazdaságossá téve a fogyasztást termosztátokkal.

Napelem előkészítés. Elektromos autótöltő előkészítés.
A falak 10 cm-es homlokzati, a padlástér pedig 25 cm-es szigeteléssel.
A tető fedése bramac betoncseréppel történik.
A nyílászárók 3 rétegű üvegezéssel ellátottak.

ENERGETIKAI BESOROLÁS: A

Igény szerint, választhatók a burkolatok, a belső ajtók, szaniterek és a válaszfalak is még variálhatók.

A Hévmegálló és üzletek, DUNA-PART néhány perces sétával elérhetők.

Az ingatlanok várható átadása: 2025. nyár. A képek között a látványtervek, alaprajzok, helyszínrajzok szerepelnek.

Igényes, gondos, egyedi kivitelezés! Érdemes megtekinteni! Ne maradjon le róla!

Várjuk hívását! Amennyiben nem tudjuk felvenni a telefont, hamarosan visszahívjuk!
Hétvégén és esténként is nyugodtan kereshet bizalommal!

Független, ingyenes hitel-CSOK ügyintézéssel segítjük kedves Ügyfeleinket, igen kedvező hitelekkel 2024-ben!

Ha az ingatlan megvásárlásához el szeretné adni a jelenleg meglévő ingatlanját, ebben is nagyon szívesen segítünk.
Az Ingatlancorner kft. igen alacsony közvetítői díjjal, a legmagasabb színvonalon képviseli az Ön érdekeit.
Ellenőrzött prémium partnereink várják a hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás ikerházak ára Dunaharasztin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunaharaszti m² ár
1179 e Ft
1157 e Ft -2%
Ennek az ára
Dunaharaszti átlagár
124.99 M Ft m Ft
163.9 m Ft 24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunaharaszti

Eladó ikerházak a környékről

Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

119.999 M Ft
430 m²
105 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

208.8 M Ft
5 szoba
174 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

186.75 M Ft
4 szoba
149 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

146 M Ft
5 szoba
116 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

149.9 M Ft
7 szoba
200 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

164.7 M Ft
5 szoba
122 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

152.5 M Ft
4 szoba
165 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

149.9 M Ft
5 szoba
108 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

177.5 M Ft
4 szoba
142 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

149.9 M Ft
7 szoba
200 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Dunaharaszti