Metrodom

Eladó ikerház
Diósd

+ 2 kép 1/5
106 500 000 Ft106.5 M Ft 1 252 941 Ft/m2
4 szoba
85 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 400 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Villányi Dóra
Eleven Center

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Eladásra kínálunk egy újonnan épülő, 85 nm es belső hasznos alapterületű ikerház utcafronti részét ! Diosdon, az Interspár mögött.** Az ingatlan 2026-ban épül, így minden részlete modern és legfrissebb építészeti trendek szerint lesz kialakítva.Az építkezés most kezdődik, így a leendő tulajdonosnak van lehetősége egyes részletekben személyes ízlését érvényesíteni.A telek 400 négyzetméteres saját, elkerített kialakítású lesz., biztosítva ezzel a privát tér és nyugalom érzetét. A ház 3 hálószobával, nappalival és étkezővel rendelkezik, amelyek ideális terepet nyújtanak a mindennapi együttléthez és a kikapcsolódáshoz. Értéke tovább növekszik autó beállóhelyel, így nem kell aggódni a parkolás miatt. Kulcsrakész ÁR: 100M ft

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

4 szobás ikerházak ára Diósdon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Diósd m² ár
1253 e Ft
1196 e Ft -5%
Ennek az ára
Diósd átlagár
106.5 M Ft m Ft
141.2 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Diósd

Eladó ikerházak a környékről

Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

197 M Ft
4 + 1 szoba
179 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

197 M Ft
4 + 1 szoba
179 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

197 M Ft
4 + 1 szoba
179 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

199 M Ft
5 szoba
186 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

197 M Ft
4 + 1 szoba
179 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

185 M Ft
5 szoba
170 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

197 M Ft
4 + 1 szoba
179 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

230 M Ft
4 szoba
145 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

185 M Ft
5 szoba
170 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

179.9 M Ft
5 szoba
179 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

197 M Ft
4 + 1 szoba
179 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Sződ
Eladó családi ház