Astora Art House

Eladó ikerház
Debrecen

+ 6 kép 1/9
87 000 000 Ft87 M Ft 1 279 412 Ft/m2
2 szoba
68 m²
építés éve:1955

Részletes adatok

Telekméret: 252 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234098
Szatmári Éva
Álomház Doktor Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Postakert egyik legkeresettebb, kertvárosi részén kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező ikerház felet!

Debrecen kiemelt, rendkívül kedvelt városrészében, a Postakertben eladó egy 70 m²-es ikerház, amely ideális választás azok számára, akik a belváros közelségét ötvöznék egy nyugodt, zöld környezet előnyeivel. A környék folyamatosan keresett, infrastruktúrája kiváló: oktatási intézmények, üzletek, bevásárlási lehetőségek mind néhány perc sétatávolságon belül elérhetők.

Főbb jellemzők:
-70 m² lakótér + 25 m² pince,
-252 m²-es, jól kihasználható telek,
-2 tágas, jól berendezhető szoba,
-5 cm külső hőszigetelés + 25 cm padlásszigetelés,
-korszerű műanyag nyílászárók, szúnyoghálóval, részben redőnnyel,
-kondenzációs kazán biztosítja a fűtést,
-hűtő-fűtő klíma a komfortos hőérzetért,
-hangulatos filagória, ideális családi és baráti összejövetelekhez
-kiépített gépkocsibeálló az udvaron
-tágas pince helység

Az ingatlan tehermentes, rövid határidővel birtokba vehető.

Ajánlom mindazok számára, akik egy értékálló, jól elhelyezkedő otthont keresnek Debrecen egyik legkedveltebb kertvárosi övezetében.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás ikerházak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1279 e Ft
1059 e Ft -21%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
87 M Ft m Ft
138.8 m Ft 37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó ikerházak a környékről

Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

185.5 M Ft
3 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

165.3 M Ft
5 szoba
193 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen, Széchenyikert, Széchenyi utca
Eladó ikerház

Debrecen

175 M Ft
5 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

105 M Ft
3 szoba
130 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

268.9 M Ft
6 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

165.3 M Ft
5 szoba
193 m²
Debrecen, Széchenyikert, Széchenyi utca
Eladó ikerház

Debrecen

175 M Ft
5 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft
8 szoba
310 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

268.9 M Ft
6 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

119 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

160.125 M Ft
4 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó ikerház