Astora Olive Club House

Eladó ikerház
Debrecen

+ 9 kép 1/12
87 000 000 Ft87 M Ft 1 242 857 Ft/m2
2 szoba
70 m²
építés éve:1940

Részletes adatok

Telekméret: 252 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Aradi Andrea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Debrecen kertvárosi részén a Postakertben eladó egy 70 m2-es, tégla építésű ikerház.
Az ingatlan közel van a belvároshoz, mégis egy csendes, zöld környezetben helyezkedik el. Közvetlen közelben minden megtalálható amire a mindennapi életben szükségünk lehet.

Főbb jellemzők:

- 70 m2 lakótér + 25 m2 pince.
- Telek: 252 m2.
- 2 szoba (20 és 25 m2)
- 5 cm külső hőszigetelés + 25 cm padlásszigetelés.
- Hőszigetelt műanyag nyílászárók, szúnyoghálóval, részben redőnnyel felszerelve.
- Fűtést nemrég vásárolt kondenzációs kazán biztosítja. Emellett beépítésre került egy hűtő-fűtő klíma, mely gondoskodik a kellemes hőmérsékletről minden évszakban.

Udvaron kerti pavilon, játszórész és fedett kocsibeálló is található.

Az ingatlan tehermentes, rövid határidővel birtokba vehető.
Megtekintéssel és bővebb információval kapcsolatban hívjon, szívesen válaszolok.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás ikerházak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1243 e Ft
1059 e Ft -17%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
87 M Ft m Ft
138.8 m Ft 37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó ikerházak a környékről

Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

119 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft
8 szoba
310 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

194.475 M Ft
3 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

201.6 M Ft
5 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

105 M Ft
3 szoba
130 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

268.9 M Ft
6 szoba
212 m²
Hortobágy, Borsósi
Eladó ikerház

Hortobágy

64.6 M Ft
5 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

105 M Ft
3 szoba
130 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

160.125 M Ft
4 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

160.125 M Ft
4 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft
8 szoba
310 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen, Széchenyikert, Széchenyi utca