River Life

Eladó ikerház
Debrecen

+ 17 kép 1/20
235 000 000 Ft235 M Ft 1 263 441 Ft/m2
4 + 1 szoba
186 m²
építés éve:2021

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 565 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 263
Fekete Julianna Renáta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Debrecen nyugati részén, Köntöskert, közforgalomtól elzárt, csendes zsákutcában ELADÓ egy modern stílusú, prémium kivitelezésű, exkluzív megjelenésű 186 nm ikerház, 565 nm-es telek hányaddal, mely minden részletében a minőséget képviseli!

Az ingatlan 2021-ben épült, főbb paraméterei:
- 4 hálószoba + nappali-étkező-konyha + 2 fürdőszoba + mosókonyha
- 2 nagyméretű kültéri terasz + emeleti erkély
- 30 cm vastag Porotherm 30 NF teherhordó falazat
- Monolit vasbeton födém földszinten és emeleten
- 10?25 cm vastag hő- és hangszigetelés padlózatban, födémekben
- 15 cm EPS és XPS homlokzati hőszigetelés

Nyílászárók és árnyékolás:
- Déli fekvésű, nagy felületű, antracitszínű műanyag nyílászárók
- Háromrétegű gáztöltéses, hőszigetelt üvegezés
- Elektromos- motoros alumínium okosredőnyök, SmartHome távvezérléssel

Belső kialakítás:
- Porta Doors Hamilton-tölgy belső ajtók
- Parador gyártmányú, magas kopásállóságú padlóburkolatok
- Prémium Hamilton-tölgy korpuszú beépített bútorok (nappali, konyha, mosókonyha, hálószobák)
- BOSCH beépített konyhai és háztartási gépek
- Edzett üveg és fém kombinációjú lépcső-, erkély- és emeleti korlátok

Komfort és technológia:
- Padlófűtéses rendszer zárt égésterű, egyedi mérőhelyes Vaillant kondenzációs kazánnal
- 2 db Daikin Sensira A+++ hűtő-fűtő klíma
- 7,1 kW MAXIM Smart cellasor-optimalizált napelemrendszer SAJ R5 inverterrel
- Multifunkciós kaputelefon és kapuvezérlő automatika
- Riasztóberendezés mozgásérzékelőkkel minden helyiségben, internetes-telefonos távfelügyelettel

Külső környezet:
- Két nagyméretű terasz duplarétegű üvegfedéssel és árnyékolással
- Hörmann antracitszínű garázskapu vezérlőautomatával
- Kertész által tervezett, beállt kert Pannon Turf Grass gyepszőnyeggel
- Változatos dísznövények, kiépített öntöző- és csepegtetőrendszer
- Fogyasztási és locsolási célra külön vízmérőórák
- 30 m hosszú, 2,5 m magas zsalutéglás kerítés nemesvakolattal
- 65 m hosszú teak-árnyalatú prémium WPC kerítés
- 10 nm-es I. osztályú szinterezett trapézlemez kerti tároló cserepes lemez tetővel, csatornával, bukóablakkal

Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre.

Az ingatlan minden téren extra magas felszereltségű, letisztult, igényes és modern. Tulajdoni viszonyai rendezettek, előzetes egyeztetés után megtekinthető, kizárólag komoly érdeklődők részére!

Ne hagyja ki ezt a lehetőséget! További kérdéseire készséggel válaszolok, akár hétvégén is. Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási hitelek, valamint Babaváró és CSOK, Otthon Start ügyintézése az OTP hátterével irodánkban.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

5 szobás ikerházak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1263 e Ft
996 e Ft -27%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
235 M Ft m Ft
166.6 m Ft -41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó ikerházak a környékről

Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

66 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

268.9 M Ft
6 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

105 M Ft
3 szoba
130 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

160.125 M Ft
4 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

194.475 M Ft
3 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

201.6 M Ft
5 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

194.475 M Ft
3 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

268.9 M Ft
6 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

119 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

201.6 M Ft
5 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen