City Pearl

Eladó ikerház
Debrecen

+ 13 kép 1/16
295 000 000 Ft295 M Ft 1 475 000 Ft/m2
5 szoba
200 m²
építés éve:2019

Részletes adatok

Telekméret: 820 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Takács-Sós Fanni
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Debrecen egyik legkedveltebb, csendes és zöldövezeti részén, a Csapókertben, közvetlenül a Liget tér szomszédságában kínálunk eladásra egy 2019-ben épült, prémium felszereltségű ingatlant.

Főbb paraméterek:
-Telek területe: 820 m²
-Lakóterület: ~200 m²
-Szobák: 4 tágas hálószoba
-Nappali + amerikai konyha: 50 m², elegáns és világos központi tér
-Fürdőszobák: 2 db
-Illemhelyek: összesen 4 db (külön vendég-WC + udvari toalett)
-Gardrób és kamra a maximális praktikumért
-Dupla garázs: 33 m², elektromos autó fali töltővel, teljes falhosszon beépített szekrényekkel
-Üvegterasz: 20 m², négy évszakos használatra kialakítva

Luxus és kényelem:
-Padlófűtés az egész házban
-Okos árnyékolástechnika
-Riasztó- és kamerarendszer
-15 cm grafitos szigetelés
-10 kW napelem rendszer
-Szülői hálóban infra szauna
-Dolby atmos házimozirendszer+ motoros vetítővászon

Kültéri élmények:
-7,5 méteres, hőszivattyúról hűtött-fűtött medence
-Teraszon jakuzzi a tökéletes kikapcsolódásért
-Telepített robotfűnyíró és automata öntözőrendszer, mely fúrt kútról és városi vízről is üzemeltethető
- 13 méter hosszú filagória, mosogatóval, mosogatógéppel, hűtővel, borhűtővel és toalettel
- hatalmas kutyakennel a házikedvenceknek
- játszótér a legkisebbeknek

Ez az ingatlan tökéletes választás mindazoknak, akik a belváros közelsége mellett, modern, energiatakarékos és minden igényt kielégítő otthont keresnek. A tágas terek, a magas minőségű kivitelezés, valamint a kültéri wellness szolgáltatások garantálják a maximális kényelmet.
Kérdés, időpont egyeztetés esetén várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás ikerházak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1475 e Ft
996 e Ft -48%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
295 M Ft m Ft
166.6 m Ft -77%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó ikerházak a környékről

Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft
8 szoba
310 m²
Debrecen, Széchenyikert, Széchenyi utca
Eladó ikerház

Debrecen

175 M Ft
5 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

201.6 M Ft
5 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

105 M Ft
3 szoba
130 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

165.3 M Ft
5 szoba
193 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft
8 szoba
310 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft
8 szoba
310 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

194.475 M Ft
3 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft
8 szoba
310 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

160.125 M Ft
4 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

119 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

81.99 M Ft
3 szoba
195 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

268.9 M Ft
6 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft