City Pearl

Eladó ikerház
Budapest, XXIII. kerület

+ 11 kép 1/14
197 500 000 Ft197.5 M Ft 1 266 026 Ft/m2
4 szoba
156 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 1413 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabó-Lévai Annamária
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Új építésű, prémium ikerházfél Soroksár zöldövezetében
Soroksár csendes, családi házas részén eladó egy új építésű, modern és energiatakarékos ikerházfél, prémium kivitelezésben.
A ház a legkorszerűbb technológiákkal épül, a minőségi anyaghasználat és a kényelmi megoldások kiemelt figyelmet kaptak.
Főbb jellemzők:
- AUX hőszivattyús rendszer
- Padlófűtés és mennyezetbe integrált hűtés
- Hővisszanyerős levegőszellőztető rendszer
- Motoros alumínium redőnyök
- Rehau Synego 3 rétegű nyílászárók
- Okosotthon-előkészítés
- Kamera- és riasztórendszer kábelezése
- Vízszűrőrendszer előkészítése
- Napelem- és autótöltő-előkészítés
- Igény esetén medence kialakítható a kertben
A projektben 3 ikerház (6 különálló lakrész) épül, melyből már csak 2 ikerházfél elérhető. A kivitelezés minden részlete a korszerűség, energiahatékonyság és prémium minőség jegyében készül.
Ideális választás azok számára, akik egy modern, hosszú távon fenntartható otthont keresnek Soroksár zöldövezetében. Jöjjön el, tervezzük meg együtt álomotthonának belső részleteit együtt, a saját igényeire szabva.
Átadás várhatóan: 2026. április.

Irányár: 197500000 Ft
Érd.: Szabó-Lévai Annamária, +36 70 307 7503

Referencia szám: HZ051235-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1266 e Ft
935 e Ft -35%
1157 e Ft -9%
Ennek az ára
XXIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
197.5 M Ft m Ft
121.4 m Ft -63%
165.7 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XXIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXIII. kerület

115 M Ft
5 szoba
104 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
0 m²
XXIII. kerület, Soroksár-újtelep, Hrivnák Pál utca
Eladó ikerház

Budapest, XXIII. kerület

116 M Ft
3 szoba
140 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XXIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXIII. kerület

129.9 M Ft
5 + 1 szoba
114 m²
XXIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXIII. kerület

116 M Ft
3 szoba
140 m²
XXIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXIII. kerület

94.9 M Ft
4 szoba
130 m²
XXIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXIII. kerület

107 M Ft
5 szoba
88 m²
II. kerület, Szépilona, II. kerület, Máriaremete
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

319.9 M Ft
4 szoba
202 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
59 m²
XXIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXIII. kerület

82.5 M Ft
3 szoba
117 m²
XXIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXIII. kerület

104.8 M Ft
3 szoba
220 m²
XXIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXIII. kerület

116 M Ft
3 szoba
140 m²
XXIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXIII. kerület

94.9 M Ft
4 szoba
130 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
72 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XXIII. kerület