Oasis Residence

Eladó ikerház
Budapest, XVIII. kerület

+ 17 kép 1/20
162 500 000 Ft162.5 M Ft 1 240 458 Ft/m2
4 szoba
131 m²
építés éve:2019

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 400 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Gomzi Krisztián Edvin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

18. kerület rózsadombján Almáskert új építésű, nyugodt, kertvárosias részén eladó egy 2019 -ben épült belső kétszintes 131 m2 (valóságban 154m2), minimál stílusú ikerház, gyönyörű gondozott virágos 400 m2 telekkel és egy privát, zárható garázzsal.A földszinten nagy amerikai konyhás nappali étkező, mellékhelyiség kézmosóval, előszoba, tároló, önálló garázs és egy 15 m2 fedett terasz található.Az emeleten 3 hálószoba, fürdőszoba (épített zuhanyzóval és fürdőkáddal), gardrób szoba, és az egyik szobából nyíló 11m2 terasz található.A vétel ár részét képezi a TELJES BÚTORZAT !Külön bejárattal és külön mérőórákkal rendelkezik.További információk és megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1240 e Ft
916 e Ft -35%
1157 e Ft -7%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
162.5 M Ft m Ft
130.7 m Ft -24%
165.7 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
137 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
4 szoba
134 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

64.9 M Ft
2 + 1 szoba
68 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

159.9 M Ft
4 + 1 szoba
149 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

279 M Ft
9 szoba
270 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
137 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

74.5 M Ft
4 szoba
110 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
40 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

147.5 M Ft
4 szoba
120 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
137 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

180 M Ft
8 szoba
230 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
49 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

79 M Ft
3 szoba
51 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
137 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

197 M Ft
5 szoba
207 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

74.5 M Ft
4 szoba
110 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

85.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház