City Pearl

Eladó ikerház
Budapest, XVIII. kerület, Erdőskert, Dalos utca

+ 17 kép 1/20
120 000 000 Ft120 M Ft 1 200 000 Ft/m2
5 szoba
100 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 536 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs, Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 330
Sun City Home
Matos & Szőts International Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

XVIII.KERÜLETBEN TELJESKÖRŰEN FELÚJÍTOTT, FÖLDSZINTES IKERHÁZFÉL ELADÓ!

Eladásra kínálunk a Budapest XVIII. kerület és Gyál határán, az Erdőskerten, a Dalos utcában, egy 536 nm-es telken elhelyezkedő, 110 nm-es, teljeskörűen felújított földszintes ikerházfelet.

Az ingatlan két külön bejáratú lakásból áll, így kiváló választás lehet kétgenerációs családoknak, kiadásra vagy otthon+vállalkozás céljára is.

Az ingatlan elosztása
* 86 nm-es fő lakás
* 24 nm-es külön bejáratú kis lakás

Elrendezése (az alaprajz tájékoztató jellegű):
Fő lakás: amerikai konyhás nappali-étkező, 2 hálószoba, mosókonyha, kádas és zuhanyzós fürdőszoba wc-vel, kamra helyiség (itt található egy feljáró a ház padlásra)
Kis lakás: nappali-konyha, hálószoba, zuhanyzós fürdőszoba-wc-vel

Felújítás
A teljeskörű felújítás 2021-ben kezdődött el, amely a következőket tartalmazza:
* új alaprajzi elrendezést
* bővítést
* 3 rétegű hő- és hangszigetelt műanyag nyílászárók cseréjét
* teljes gépészeti felújítást: villany-, víz- és fűtés korszerűsítés
* hideg- és melegburkolatok cseréjét
* a ház külső szigetelését
* a hátsó kis lakás teljesen új tetőt kapott

Telek és udvar
Az ingatlanhoz tartozik:
* térkövezett kocsibeálló elektromos kapuval
* 47,5nm fedett, téliesített nagy terasz
* tágas, gondozható hátsó kert
* garázs / tároló
* szárnyasok tartására kialakított rész
* külön vízóra a locsoláshoz

Műszaki jellemzők
A ház fűtését kondenzációs kazán biztosítja (3 zónás a fűtési rendszer),
* padlófűtéssel
* radiátoros hő leadással
Emellett a hátsó nagy szobában beszerelésre került egy klíma is.

A hátsó lakásban vezetékes gáz nincs, a víz- és villanyvezetékek teljeskörűen fel lettek újítva.

Jogi információ
* ügyvédi megosztási szerződéssel vásárolható
* tehermentes
* hitelre alkalmas az ingatlan

Egyéb
A beépített bútorok a vételár részét képezik, a többi berendezés megegyezés tárgyát képezi.

Irányár: 120 000 000 Ft

Ez az ingatlan kiváló választás családoknak, befektetőknek vagy több generáció együttélésére.

Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget–hívjon bizalommal, és tekintse meg személyesen!

Hitel esetén, szakértő kollégáink kedvezményes lehetőségek tudnak ajánlani és megtalálni az Ön számára a legkedvezőbb konstrukciót.
A teljes hitelügyintézés díjmentes.

KERESŐ ÜGYFELEK SZÁMÁRA A KÖZVETÍTÉS DÍJTALAN!

TELEFONON HÉTFŐTŐL-PÉNTEKIG 9:00-20:00 ÓRA KÖZÖTT VAGYUNK ELÉRHETŐEK, HÉTVÉGÉN: 10:00-19:00 ÓRA KÖZÖTT.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

5 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1200 e Ft
997 e Ft -20%
1168 e Ft -3%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
120 M Ft m Ft
146.5 m Ft 18%
203.9 m Ft 41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület, Erdőskert, Dalos utca

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
137 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

63 M Ft
2 szoba
47 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
41 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
137 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

74.5 M Ft
4 szoba
110 m²
XVIII. kerület, Újpéteritelep
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

125 M Ft
7 szoba
270 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

29.9 M Ft
1 szoba
26 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
144 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

147.5 M Ft
4 szoba
120 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
4 szoba
134 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
XXI. kerület, Csillagtelep, Krizantém utca
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

59 M Ft
2 szoba
55 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

74.5 M Ft
4 szoba
110 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
40 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület