NapForrás 20 - Buda

Eladó ikerház
Budapest, XVIII. kerület, 10 felett

+ 17 kép 1/20
149 900 000 Ft149.9 M Ft 1 118 657 Ft/m2
4 szoba
134 m²
10 felett
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 394 m2
Fűtés: Elektromos
Emelet: 10 felett
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 388
Meszesánné Márki Ildikó
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Budapest XVIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, Ganzkertvárosban kínálok megvételre egy prémium kivitelezésű, kétszintes ikerházat, amely már az első pillanatban otthonérzést ad.

Ez nem egy klasszikus ikerház. Ez egy önálló otthon élménye.

A ház földszintjén csak a garázsnál érintkezik a szomszéddal, így valódi szeparáltságot biztosít – szinte önálló családi házként élhető.

A 134 m²-es lakótér ideális elosztású: a tágas, világos nappali a családi élet központja, ahonnan közvetlen kijárat nyílik a kert felé, míg a külön nyíló hálószobák minden családtag számára biztosítják a nyugodt, privát életteret.

A két terasz tökéletes helyszíne a mindennapok feltöltődésének – reggeli kávé a napsütésben, esti beszélgetések a kert nyugalmában.

Ez az otthon ideális választás családosoknak, akik zöld környezetben, mégis kiváló elérhetőséggel szeretnének élni.

Az ilyen kialakítású, valóban szeparált ikerházak ritkán érhetők el ezen a környéken.

Műszaki tartalom – röviden:
- falazat 30 cm Porotherm tégla
- tetőszigetelés 30 cm EPS 150
- hőszivattyús fűtés-hűtés rendszer , a hőszivattyú (levegő-víz ) Stieber Eltron HPA-O 07.1Prémium compact D Sem 2
- padlófűtés mindenhol, kivéve a hálószobákban
- elektromos redőnyök, szúnyoghálók
- okosotthon vezérlés előkészítése
- napelem előkészítés
- riasztó és kamera előkészítés
- elektromos autótöltő kiállás
- optikai internet
- igényes burkolatok, korszerű műszaki megoldások

Várható átadás: 2026. III. negyedév
Az ingatlanra a közművek bekötésre kerültek.

Ez az a típusú ingatlan, amelyet az első komoly érdeklődők gyorsan felismernek.

A részletes műszaki tartalom e-mailben kérhető!
Ne hagyja ki – hívjon most, és tekintse meg személyesen ezt a különleges otthont!

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1119 e Ft
913 e Ft -23%
1156 e Ft 3%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
149.9 M Ft m Ft
131 m Ft -14%
167.1 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület, 10 felett

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

74.5 M Ft
4 szoba
110 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
137 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

62.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

249 M Ft
4 szoba
164 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

74.5 M Ft
4 szoba
110 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
110 m²
III. kerület, Ürömhegy, Budapest III. kerület - Ürömhegy
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

179.9 M Ft
3 szoba
100 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

139.99 M Ft
5 szoba
140 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
137 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
144 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

126 M Ft
3 szoba
77 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba