Avico Greentop

Eladó ikerház
Budapest, XVIII. kerület

+ 15 kép 1/18
124 900 000 Ft124.9 M Ft 693 889 Ft/m2
4 szoba
180 m²
építés éve:1995

Részletes adatok

Telekméret: 718 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3637815008
Papp Gergely
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Eladó egy 180 nm-es, 2 szintes ikerház Budapest 18.kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban.Telek/Épület leírás:A házhoz egy 359 nm-es saját kert tartozik. Az ingatlan saját tervezés alapján 1995-ben beton alapra, tégla falazattal, minőségi anyagokból épült. Belső leírás:A bejárati ajtón belépve balra a konyha, jobbra a kamra, fürdő, wc található. A bejárati ajtóból egyenesen haladva balra a tágas étkező, jobbra az emeletre vezető széles lépcső+ a pincelejárat található. Az étkezőből egyenes tovább haladva a tágas, világos nappaliban találjuk magunkat, ahonnan az erkélyre juthatunk ki.Az emeleten fürdő+WC, padlásfeljáró és 3 tágas szoba található, az egyik szobához erkély is tartozik. Finanszírózás:A ingatlan készpénzzel és banki támogatással is megvásárolható, melyben irodánk készséggel áll rendelkezésre.Parkolás:A pinceszinten egy 49 nm-es garázs található, ahonnan kívűlről is és belülről a pincén át feljuthatunk az étkezőbe.Műszaki:Összközműves, fűtése gázcirkóval radiátoros hőleadással megoldott. Nyílászárók pár éve cserélve lettek korszerű műanyagra, szúnyoghálóval, egy-két ablak kivételével redőnnyel ellátottak. Továbbá 2 db klíma is beszerelésre került.Környék/Közlekedés:A környék családiházas/kertvárosi környezet, rendezett utca, kedves szomszédokkal.50-es villamos pár percen belül elérhető sétatávolságra van. Közlekedés kiváló!Bevásárlási lehetőségek, iskola, óvoda szintén a közelben található.További információért, megtekintésért hívjon a hét bármelyik napján.Hitelre van szüksége az ingatlan megvételéhez? CSOK vagy babaváró? Díjmentes, bankfüggetlen Credipass pénzügyi tanácsadónk segít önnek eligazodni a pénzügyekben. Ügyvédi hátteret biztosítunk, ingatlan ügyeit egy helyen, jó kezekben intézzük!A hirdetésben szereplő FIX 3%-os lakáshitel részét képező támogatásokat Magyarország Kormánya nyújtja.

Referencia szám: HZ079801

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

4 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
694 e Ft
913 e Ft 24%
1156 e Ft 40%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
124.9 M Ft m Ft
131 m Ft 5%
167.1 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

73.499 M Ft
2 szoba
49 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

74.5 M Ft
4 szoba
110 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

55 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
137 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.85 M Ft
2 szoba
54 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
40 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

109.9 M Ft
2 szoba
63 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59 M Ft
2 szoba
41 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
137 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
137 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

74.5 M Ft
4 szoba
110 m²
V. kerület, Belváros, Múzeum körút
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

151.5 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

249 M Ft
4 szoba