Oasis Residence

Eladó ikerház
Budapest, XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Kövirigó utca

+ 7 kép 1/10
115 000 000 Ft115 M Ft 809 859 Ft/m2
4 szoba
142 m²

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 360 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 977
Virág Alexandra
Alberlet.hu Ingatlan Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Eladásra kínálunk egy tégla építésű ikerházat Budapest XVII. kerületében. Az ingatlan 142 m² alapterületű, egy 360 m²-es telken helyezkedik el. A ház 4 szobás, gázkazán és klímás fűtéssel rendelkezik. További előnyök: terasz, garázs, légkondicionáló, pince, kazánház, mosókonyha.

A 3 szintes ház 2 szintje van beépítve, a harmadik szint beépíthető, így befektetési lehetőségnek is kiváló.

Az ingatlan kiváló elhelyezkedésű, a közelben található: élelmiszer boltok, iskola, óvoda, orvosi rendelő, sportolási lehetőségek.

Amennyiben az ingatlan érdekes lehet az Ön számára, kérem keressen telefonon vagy írjon üzenetet!

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Rákoskeresztúr m² ár
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
810 e Ft
889 e Ft 9%
1262 e Ft 36%
1157 e Ft 30%
Ennek az ára
Rákoskeresztúr átlagár
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
115 M Ft m Ft
97.6 m Ft -18%
136.7 m Ft 16%
165.7 m Ft 31%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Kövirigó utca

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

145 M Ft
4 szoba
116 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

160 M Ft
5 szoba
196 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

82.9 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

153 M Ft
4 szoba
140 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
54 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

129 M Ft
4 szoba
120 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

129.9 M Ft
5 szoba
130 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

180 M Ft
8 szoba
230 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

180 M Ft
4 szoba
100 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

160 M Ft
5 szoba
196 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

240 M Ft
5 szoba
205 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

120 M Ft
5 szoba
140 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
160 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

144.9 M Ft
5 szoba
146 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

249 M Ft
1 + 3 szoba
233 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

148 M Ft
4 szoba
186 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

199 M Ft
6 szoba
178 m²
XVII. kerület