Oasis Residence

Eladó ikerház
Budapest, XVI. kerület

+ 13 kép 1/16
239 000 000 Ft239 M Ft 1 493 750 Ft/m2
4 szoba
160 m²
építés éve:2016

Részletes adatok

Telekméret: 532 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Incze Róbert
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

PRÉMIUM MINŐSÉGŰ ÚJSZERŰ IKERHÁZHÁZ FÉL, MEDECÉVEL, HŐSZIVATTYÚVAL ÉS NAPELEMMEL!

Sashalmon csendes utcájában eladó ez a 160 m2-es kétszintes prémium kivitelezésű és felszereltségű ikerházfél, dupla garázzsal, illetve 34,5 m2-es terasszal.
A telekmére 532 m2 ami kiemelkedőnek számít ebben a kategóriában.
Az épületben összesen három lakás került kialakításra.
A ház szinte új építésű amely 2016-ban épült.

Szerkezet:
•30-as porotherm tégla
•betonfödém a földszint és emelt fölött is
•15 cm homlokzatszigetelés, 15 cm aljzatszigetelés és 35 cm tető hőszigetelés
•3 rétegű, 7 légkamrás nyílászárók elektromos alumínium redőnnyel és szúnyoghálóval
•hűtő-fűtő 16 Kwh-os Panasonic All in one hőszivattyú, minden helyiségben padlófűtés, a garázsban is
a hálószobákban fal hűtés
•kétleállású garázs + egy fedett gépkocsibeálló

Felszereltség:
•a hálószobákban beépített szekrények
•a nappaliban és az emeleti lakásban 1-1 db fali klíma található
•elektromos redőnyök távirányítóval + applikáción keresztül használható
•3 zónás riasztórendszer színes érintőképernyős LCD kijelzővel és applikációról is működtethető
•8 csatornás kamerarendszer telefonos applikációval
•elektromos kerítés és garázskapu távirányítóval és távoli vezérlés funkcióval
•10,2 KWH-os napelemrendszer 3 x 25 amperes SZALDÓ MÉRŐVEL
•3 x 16 amperes GEO TARIFÁS óra napi 20 órában kedvezményes tarifával
•parkosított udvar öntözőrendszerrel
•3x6 méteres épített medence külön hősszivattyús fűtési rendszerrel.

Meglepően alacsony rezsiköltség:
Villany költség kb 9.000 Ft/ hó
Víz kb 14.000 Ft/hó
Szemét díj kb 3000 Ft/ hó
Gáz nincs az ingatlanban.

A rezsi díj egy lakásra együtt értendő beleértve a medencefűtést és az öntözőrendszert is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1494 e Ft
1126 e Ft -33%
1156 e Ft -29%
Ennek az ára
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
239 M Ft m Ft
172.2 m Ft -39%
167.1 m Ft -43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

179.9 M Ft
5 szoba
157 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

114 M Ft
3 szoba
68 m²
XVI. kerület, Árpádföld
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

179.9 M Ft
5 szoba
127 m²
XVI. kerület, Árpádföld
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

179.9 M Ft
5 szoba
127 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

199.9 M Ft
6 szoba
198 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

119 M Ft
3 szoba
55 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Zichy Jenő utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

319 M Ft
3 szoba
114 m²
XIV. kerület, Nagyzugló, Fogarasi út 60
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

64.99 M Ft
2 szoba
65 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

110 M Ft
3 + 1 szoba
240 m²
XVI. kerület, Szakoly utca
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

139 M Ft
3 szoba
120 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

199.9 M Ft
6 szoba
198 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

119 M Ft
5 szoba
145 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

189.9 M Ft
6 szoba
196 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

179.9 M Ft
5 szoba
157 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

248 M Ft
7 szoba
282 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház