Astora Art House

Eladó ikerház
Budapest, X. kerület

+ 17 kép 1/20
134 900 000 Ft134.9 M Ft 1 105 738 Ft/m2
4 szoba
122 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 231 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 649
Hallai Mónika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Új építésű, prémium kivitelezésű kétszintes ikerház Budapest X. kerületében – modern műszaki tartalommal és teljes átláthatósággal

Csendes, nyugodt mellékutcában, kiváló közlekedési és infrastrukturális adottságok mellett épül ez a kétszintes, ikerházi lakás, amely a modern építészeti megoldásokat ötvözi a magas szintű műszaki tartalommal és a kényelmi extrákkal.

Az ingatlan különlegessége a dupla falazat légréssel, amely kiváló hang- és hőszigetelést biztosít, így garantálva a nyugodt, zavartalan otthoni környezetet.

Főbb adatok
Hasznos alapterület: 122 m²
Telekméret: 231 m² saját kerttel
Szintek: földszint + emelet
Hálószobák: 3 külön nyíló szoba
Fürdőszobák: összesen 3 (2 az emeleten, 1 a földszinten)
Nappali: 33 m²-es amerikai konyhás tér, közvetlen teraszkapcsolattal
Parkolás: fedett, nagy méretű autó számára is alkalmas garázs
Műszaki tartalom
POROTHERM 30 N+F téglafalak, monolit vasbeton födém
15 cm homlokzati EPS hőszigetelés + 20 cm födémszigetelés
Hőszivattyús rendszerrel működő korszerű gépészet
Nappaliban fan-coil rendszer, az emeleten mennyezeti hűtés-fűtés
Padlófűtés minden helyiségben
3 rétegű, hőszigetelt nyílászárók, biztonsági bejárati ajtó
Laminált parketta és minőségi kerámia burkolatok
Automata öntözőrendszer
Igényes WPC kerítés, rejtett kültéri világítás
Légtechnikai rendszer kiépítve (garázs és előszoba)
Garázs és kiegészítő műszaki részletek
Temperált fűtéssel ellátott garázs
Belső oldalon 5 cm-es hőszigetelés
Praktikus kialakítás, nagyobb járművek számára is ideális
Digitális projektkövetés – teljes átláthatóság

A kivitelezés folyamata végig nyomon követhető:

Élő projektkövetés mobilon keresztül
Kéthetente részletes fotódokumentáció
Átadáskor teljes digitális dokumentáció (tervek, garanciák, jegyzőkönyvek)
Finanszírozás
Hitel igényelhető
Díjmentes hitelügyintézés
Elérhető állami támogatások
Várható átadás: 2026. III. negyedév

Ez az ingatlan ideális választás azok számára, akik modern technológiával felszerelt, energiatakarékos és prémium minőségű otthont keresnek csendes, mégis jól megközelíthető környezetben.

Ne maradjon le róla – kérjen további információt még ma!
ID: 394053 ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 394053

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1106 e Ft
993 e Ft -11%
1157 e Ft 4%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
134.9 M Ft m Ft
121.7 m Ft -11%
165.7 m Ft 19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

44.9 M Ft
2 + 1 szoba
35 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
X. kerület
Eladó ikerház

Budapest, X. kerület

117 M Ft
4 szoba
129 m²
X. kerület
Eladó ikerház

Budapest, X. kerület

129.9 M Ft
4 + 1 szoba
122 m²
X. kerület
Eladó ikerház

Budapest, X. kerület

117 M Ft
4 szoba
129 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 szoba
42 m²
X. kerület
Eladó ikerház

Budapest, X. kerület

134.9 M Ft
4 szoba
122 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

62.9 M Ft
2 szoba
51 m²
X. kerület
Eladó ikerház

Budapest, X. kerület

129.9 M Ft
4 szoba
122 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

74 M Ft
1 szoba
28 m²
X. kerület
Eladó ikerház

Budapest, X. kerület

149.5 M Ft
5 szoba
171 m²
X. kerület
Eladó ikerház

Budapest, X. kerület

134.9 M Ft
4 szoba
122 m²
X. kerület
Eladó ikerház

Budapest, X. kerület

134.9 M Ft
4 + 1 szoba
122 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
2 szoba
51 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

38.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.9 M Ft
3 szoba
96 m²
X. kerület
Eladó ikerház

Budapest, X. kerület

129.9 M Ft
4 + 1 szoba
122 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

72.99 M Ft
1 szoba
38 m²
X. kerület