River Life

Eladó ikerház
Budaörs

+ 11 kép 1/14
148 900 000 Ft148.9 M Ft 1 933 766 Ft/m2
2 szoba
77 m²

Részletes adatok

Telekméret: 600 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Csire Sándor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Budaörs egyik legjobb fekvésű, kiemelten presztízsértékű részén, a Törökugrató hegy tetején, tulajdonostól eladó egy 77 m²-es, földszinti, örökpanorámás, kertkapcsolatos, luxus kivitelű ikerházi lakás, prémium minőségű anyag használattal.

A nappali + 2 szobás ingatlan belsőépítész által megtervezett, igényes, letisztult enteriőrrel, komplett, magas színvonalú berendezéssel kerül értékesítésre. A lakás kialakításánál a kényelem, az esztétikum és a minőségi élettér megteremtése volt a fő szempont, így ideális választás azok számára, akik exkluzív, azonnal költözhető otthont keresnek.

A lakás felszereltsége:
– gépesített design konyha
– részben elektromos redőnyök
– cirkó fűtés
– prémium burkolatok és beépített bútorok

Az ingatlanhoz tartozik:
– 16 m²-es panorámás terasz
– kb. 300 m² privát, kizárólagos használatú kert
– kerti faház
– 2 db felszíni gépkocsibeálló

Az ingatlan csendes, rendezett, presztízs utcában található, közvetlen közelében természetvédelmi terület, tanösvények és ősfenyves biztosítja a nyugodt, zöld környezetet.

Tömegközlekedés kb. 10 perc sétával elérhető, bevásárlási lehetőségek, szolgáltatások és autópálya-kapcsolat néhány percen belül megközelíthető.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás ikerházak ára Budaörsön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budaörs m² ár
1934 e Ft
1613 e Ft -20%
Ennek az ára
Budaörs átlagár
148.9 M Ft m Ft
200.7 m Ft 26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budaörs

Eladó ikerházak a környékről

Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

148.9 M Ft
2 szoba
77 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

245 M Ft
4 szoba
145 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

199.5 M Ft
5 szoba
86 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

262 M Ft
4 + 1 szoba
119 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

292.5 M Ft
5 szoba
150 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

275 M Ft
4 + 1 szoba
119 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

143 M Ft
4 szoba
94 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

59.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

520 M Ft
5 szoba
250 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

275 M Ft
5 szoba
130 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

199 M Ft
5 szoba
0 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

140 M Ft
1 + 2 szoba
142 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Budaörs
Eladó ikerház

Budaörs

195 M Ft
5 szoba
100 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Mogyoród