Avico Greentop

Eladó garázs
Hajdúböszörmény

+ 1 kép 1/4
12 500 000 Ft12.5 M Ft 735 294 Ft/m2
17 m²
építés éve:2007

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234119
Muszka Sándor Vince
Duna House Derék utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó garázs leírása

Hajdúböszörmény város egyik kiemelt övezetében, kínálok eladásra egy 17 nm-es, garázst!

- belső udvaros elhelyezkedés, biztonságos, automata kapuval zárt környezet.
- szekcionált, elektromos kapuval felszerelt a garázs.
- udvarra való bejutás szintén elektromos nagykapun keresztül lehetséges.
- garázs az épület földszinti részén helyezkedik el.
- tágas udvarnak köszönhetően a garázs előtt további egy gépjármű parkolása is biztosított.

- ÁR ALKUKÉPES.

A garázshoz külön helyrajzi számmal rendelkező 67 nm2-es szép lakás is megvásárolható, így előnyt élvez az a vevő.
Elhelyezkedése és adottságai miatt kifejezetten ritka lehetőség a belvárosban.

Befektetés céljából is ideális, a kevés darab számú garázs illetve a közelben lévő belváros véget.

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérdése van, vagy szeretné megtekinteni, akár hétvégén is szívesen fogadom hívását.

12500000 Ft

Referencia szám: PA096895-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúböszörmény

Eladó ingatlanok a környékről

Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

72.9 M Ft
3 szoba
73 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

72 M Ft
3 + 2 szoba
130 m²
Debrecen
Eladó garázs

Debrecen

5.9 M Ft
20 m²
Debrecen
Eladó garázs

Debrecen

10.6 M Ft
18 m²
Debrecen, Belváros, Pásti utca
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

95 M Ft
2 szoba
61 m²
Vámospércs
Eladó családi ház

Vámospércs

50 M Ft
2 szoba
60 m²
Debrecen
Eladó garázs

Debrecen

10 M Ft
15 m²
Debrecen
Eladó garázs

Debrecen

13.9 M Ft
15 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

63.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
3 szoba
135 m²
Hajdúszoboszló
Eladó panellakás

Hajdúszoboszló

69 M Ft
3 + 1 szoba
83 m²
Nádudvar
Eladó családi ház

Nádudvar

16 M Ft
2 szoba
72 m²
Debrecen, Belváros
Eladó téglalakás

Debrecen

55 M Ft
2 szoba
52 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

134.9 M Ft
6 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

52.3 M Ft
2 szoba
51 m²
Debrecen
Eladó garázs

Debrecen

11 M Ft
15 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

109.9 M Ft
4 szoba
135 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

58.9 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó panellakás

Debrecen

57.9 M Ft
3 szoba
53 m²
Bocskaikert
Eladó telek

Bocskaikert

4.5 M Ft
1200 m²
0 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

179.7 M Ft
6 + 1 szoba
196 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás