Astora Art House

Eladó garázs
Budapest, VII. kerület

14 990 000 Ft14.99 M Ft 1 249 167 Ft/m2
építés éve:2007

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Szűcs Sándor Mátyás
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó garázs leírása

Eleged van a végtelen parkolóhely keresésből a belvárosban? Itt a megoldás!

Eladó egy fedett, társasházi garázshely Budapest VII. kerületében, kiváló elhelyezkedéssel.
A környéken a parkolás egyre nehezebb és költségesebb ez a garázs viszont állandó, biztonságos megoldást nyújt.

Miért éri meg?

- Mindig van helyed – nincs több körözés
- Fedett, védett parkolás – időjárástól függetlenül
- Biztonságos, zárt rendszer
-Kiváló lokáció – pár perc séta a belváros fő pontjaihoz
- Befektetésnek is ideális – könnyen kiadható, folyamatos kereslet
- A teremgarázst kamerázott és riasztóval felszerelt
- Alacsony közös költség (ami a fogyasztást is tartalmazza)

Kinek ajánljuk?

– környéken lakóknak
– befektetőknek (bérbeadásra)
– belvárosban dolgozóknak

A belvárosi parkolóhely nem luxus, hanem érték – és egyre nagyobb.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Garázsok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli garázsok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1249 e Ft
483 e Ft -159%
1002 e Ft -25%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
14.99 M Ft m Ft
6.3 m Ft -138%
13.6 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

70 M Ft
2 szoba
42 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
II. kerület
Eladó sorház

Budapest, II. kerület

209.79 M Ft
5 szoba
196 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
59 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82.9 M Ft
3 szoba
110 m²
VII. kerület
Eladó garázs

Budapest, VII. kerület

14.9 M Ft
16 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, GOZSDU udvarnál eladó GARÁZS
Eladó garázs

Budapest, VII. kerület

15.5 M Ft
20 m²
XVI. kerület, Sashalom, Rovás utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

349.9 M Ft
12 szoba
478 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

83 M Ft
3 szoba
68 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

81.99 M Ft
4 szoba
69 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
73 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
73 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

69 M Ft
2 szoba
46 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
70 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

72 M Ft