Astora Olive Club House

Eladó garázs
Budapest, IX. kerület, félemelet

1/1
12 900 000 Ft12.9 M Ft 921 429 Ft/m2
14 m²
félemelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: félemelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 638
Nagy Kitti Gabriella
Dr. Makkos Ingatlan Centrum XI. kerület

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó garázs leírása

"Eladásra kínálunk egy 14 m2es különálló garázst, amely közel van a Boráros térhez és a Mester utcához.

Új, téglaépítésű, szerelő aknával ellátott. Világítás azonban nem került kialakításra, bár akkumulátoros napelemes megoldható. Ennek ellenében, mivel egy kisebb társasház kedves udvarhelységében lett kialakítva, van mosdó és mellékhelységi, illetve víz vételi lehetőség melyhez kulcsunk is lesz, a garázs mellé.

A garázs méretei:
a garázs belsőméretei:
-hossza 480 cm
-szélessége 285 cm
garázs ajtóméretek:
-szélesség 216 cm
-magasság 179 cm

udvarra a bejárati kapu:
-szélesség 222 cm

A garázshoz manuális kapu tárja fel előttünk az utat.
Remek elhelyezkedésének köszönhetően tökéletes lehetőség azok számára, akik a Mester utcához közel dolgoznak, mivel 2027-ig le lesz zárva majd az utca. Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget!
Amennyiben felkeltette érdeklődését keressen bizalommal. 107437
"

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16.

Garázsok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli garázsok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
921 e Ft
652 e Ft -41%
1002 e Ft 8%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
12.9 M Ft m Ft
10.3 m Ft -25%
13.6 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, félemelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület
Eladó garázs

Budapest, IX. kerület

8.9 M Ft
14 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

174.405 M Ft
4 szoba
85 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

143.535 M Ft
3 szoba
67 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

77.7 M Ft
1 szoba
32 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

75.495 M Ft
1 szoba
32 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

75.915 M Ft
1 szoba
33 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.125 M Ft
2 szoba
39 m²
IX. kerület
Eladó garázs

Budapest, IX. kerület

15 M Ft
30 m²
IX. kerület
Eladó garázs

Budapest, IX. kerület

13.5 M Ft
14 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

99.645 M Ft
2 szoba
42 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

171.36 M Ft
4 szoba
87 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

214.935 M Ft
4 szoba
92 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.545 M Ft
2 szoba
45 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15