Seven Pearl

Eladó családi ház
Zamárdi

+ 12 kép 1/15
134 900 000 Ft134.9 M Ft 1 237 615 Ft/m2
5 szoba
109 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 800 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 877
Móricz Zsófia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A Lido Home siófoki ingatlanirodája eladásra kínálja Zamárdi csendes részén ezt az új építésű, panorámás családi házat, melynek várható átadása 2026 nyara. -109 m2 a lakótér 2 emeleten -minőségi anyagokból épült, szigetelt ingatlan -a fűtés hőszivattyúval megoldott, padlófűtés -több szobából is panoráma a Balatonra -a földszinten egy hálószoba, egy zuhanyzós fürdőszoba és egy amerikai konyhás nappali kapott helyet, míg az emeleten 3 szoba, egy kádas fürdőszoba és egy mosókonyha került kialakításra -15 m2 terasz a földszinthez + az emeleten 15 m2 erkély balatoni panorámával -split klíma -egy kocsis felszíni beálló, amely a vételár részét képezi 840 m2-en két ház épül, egymástól kerítéssel elválasztva. Még lehet választani a 2 épület közül, az egyikhez nagyobb (~450 m2), míg a másikhoz valamivel kisebb (~380 m2) telek tartozik. Kulcsrakész állapotra vonatkozik az ár! A Balaton 2 km, fél órád sétával elérhető. Amennyiben a LIDO HOME által kínált újépítésű családi ház, vagy bármely a kínálatunkban található egyéb INGATLAN felkeltette az érdeklődését, hívjon a megadott telefonszámon. Vásárolna, de nincs rá keret?Kollégám díjmentes, bank semleges hitel ügyintézéssel áll rendelkezésére. LIDO HOME- Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Zamárdiban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zamárdi m² ár
1238 e Ft
1171 e Ft -6%
Ennek az ára
Zamárdi átlagár
134.9 M Ft m Ft
237.7 m Ft 43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zamárdi

Eladó családi házak a környékről

Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

166 M Ft
8 szoba
150 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

419.9 M Ft
12 szoba
500 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

126 M Ft
6 szoba
120 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

250 M Ft
12 szoba
260 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

134.9 M Ft
7 szoba
202 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

420 M Ft
10 szoba
500 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

49.9 M Ft
4 szoba
138 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

145.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

126 M Ft
6 szoba
120 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

620 M Ft
12 szoba
1300 m²
Balatonberény
Eladó családi ház

Balatonberény

128 M Ft
3 + 1 szoba
121 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

125 M Ft
5 szoba
89 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

395 M Ft
5 szoba
112 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

330 M Ft
12 szoba
0 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

84.9 M Ft
6 szoba
118 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

135 M Ft
7 + 2 szoba
250 m²
Bábonymegyer
Eladó családi ház

Bábonymegyer

19.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

89.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

166 M Ft
8 szoba
150 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

420 M Ft
10 + 2 szoba
450 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

56.5 M Ft
3 szoba
60 m²
Zamárdi
Eladó családi ház