Metrodom

Eladó családi ház
Zalakomár

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
38 900 000 Ft38.9 M Ft 313 710 Ft/m2
4 szoba
124 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 2850 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 773
Bertók Ferenc
Immo1-Zalakaros

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Az ajánlatunkban lévő ingatlan főbb jellemzői:
• Alapterület: 124 nm (4 szoba).
• Elosztás: * Földszint: tágas nappali, konyha-étkező, mosdó, tároló, téliesített zárt terasz.
o Emelet: 3 hálószoba, közlekedő, modern fürdőszoba.
• Műszaki állapot (Teljes felújítás):
o 15 cm-es külső homlokzati hőszigetelés.
o Teljes víz- és villanyhálózat csere.
o Új gáz-cirkó fűtésrendszer.
o Új műanyag nyílászárók redőnnyel és szúnyoghálóval.
o Friss hideg- és melegburkolatok, teljesen új konyha és fürdőszoba.
Lokáció : Zalakomár kiváló közlekedési csomópont (M7-es autópálya, vasútvonal). Zalakaros és a Kis-Balaton 5 km, Nagykanizsa 18 km, a sármelléki repülőtér 15 km. A településen minden alapvető intézmény (iskola, óvoda, orvos, gyógyszertár, boltok) megtalálható.
Irányár: 38.900.000 Ft
Érdeklődni: +36307739925/302466606

Komplett renoviertes Reihenhaus in Zalakomár – Nur 5 km von der Therme Zalakaros entfernt!
Suchen Sie ein Haus ohne Renovierungsstau? Dieses 124 m² große, zweistöckige Reihenhaus in einer ruhigen Seitenstraße von Zalakomár bietet modernen Komfort zum fairen Preis. Das Objekt verfügt über ein eigenes Grundstück, eine Garage und einen gepflegten Garten mit Obstbäumen.
Eckdaten:
• Wohnfläche: 124 m² (4 Zimmer).
• Aufteilung: * EG: Wohnzimmer, Küche-Essbereich, WC, Abstellraum, winterfeste geschlossene Terrasse.
o OG: 3 Schlafzimmer, Flur, modernes Badezimmer.
• Technische Details (Komplettsanierung):
o 15 cm Fassadendämmung.
o Neue Wasser- und Stromleitungen.
o Neue Gas-Zentralheizung.
o Neue Kunststofffenster mit Rollläden und Insektenschutz.
o Neue Bodenbeläge, moderne Einbauküche und Badezimmer.
Lage: Zalakomár ist verkehrstechnisch ideal gelegen (Autobahn M7, Bahnlinie). Die Kurstadt Zalakaros und der Klein-Balaton sind nur 5 km entfernt. Der Flughafen Hévíz-Balaton (Sármellék) ist in 15 km erreichbar. Alle Einrichtungen des täglichen Bedarfs (Arzt, Apotheke, Schule, Supermärkte) sind im Ort vorhanden.
Richtpreis: 38.900.000 HUF (ca. 96.000 EUR – kursabhängig)
Kontakt: +36307739925/302466606
________________________________________
Fully Renovated Turn-key Row House for Sale – 5 km from Zalakaros Spa!
If you are looking for a move-in ready home without the hassle of renovation, this 124 sqm, two-story row house in Zalakomár is the perfect choice. Located in a quiet, residential street, the property features a private garden area, a garage, and mature fruit trees.