River Life

Eladó családi ház
Zalakaros

+ 17 kép 1/20
145 000 000 Ft145 M Ft 659 091 Ft/m2
5 szoba
220 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Telekméret: 464 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3683815006
Keszthelyi Adél
Duna House - Keszthely, Bercsényi Miklós utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Zalakaroson a park szomszédságában, Termálfürdőtől 15 perc sétatávolságra 2021-től folyamatosan, teljeskörűen újított 2 szintes családi ház garázzsal, autóbeállóval, külön kis lakással eladó.

Az ingatlant igényesen, minőségi bútorokkal, burkolatokkal alakították ki. Alsó szintjén nagy méretű nappali, konyha, étkező, fürdőkádas fürdőszoba, wc, terasz, hálószoba, a tetőtérben zuhanyzós fürdőszoba, wc, 2 hálószoba, gardrób található.

A ház fűtése fali gáz cirkó kazánnal, vagy egy nagyon szép, 2022-ben építtetett cserépkályhával történik.

Riasztó- és kamerarendszer, klíma kiépítésre került.

A ház alagsorában található a garázs, kényelmes tároló, valamint egy különbejáratú 2022-es felújítású nappali +hálószobás, konyhás, zuhanyzó+wc-s apartman.

A 464 nm-es udvar nagyrészt térkövezett.

Nagyszerű vételi lehetőség akár két generáció összeköltözéséhez, befektetésnek!

Ha Ön is látja a lehetőséget az általam kínált ingatlanban, kérem keressen a megadott elérhetöségeimen.

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Zalakaroson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zalakaros m² ár
659 e Ft
487 e Ft -35%
Ennek az ára
Zalakaros átlagár
145 M Ft m Ft
135.1 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zalakaros

Eladó családi házak a környékről

Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

225 M Ft
11 + 1 szoba
317 m²
Zalakaros
Eladó családi ház

Zalakaros

139.99 M Ft
8 szoba
545 m²
Zalakaros
Eladó családi ház

Zalakaros

338.55 M Ft
25 szoba
720 m²
Vindornyafok
Eladó családi ház

Vindornyafok

38.9 M Ft
3 szoba
120 m²
Zalakaros
Eladó családi ház

Zalakaros

48 M Ft
4 + 3 szoba
164 m²
Zalakaros
Eladó családi ház

Zalakaros

157 M Ft
5 + 1 szoba
157 m²
Zalaszentgrót
Eladó családi ház

Zalaszentgrót

12.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Zalakaros
Eladó családi ház

Zalakaros

338.55 M Ft
25 szoba
720 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

120 M Ft
7 + 1 szoba
280 m²
Letenye
Eladó családi ház

Letenye

28.5 M Ft
2 szoba
70 m²
Zalakaros
Eladó családi ház

Zalakaros

338.55 M Ft
25 szoba
720 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

80 M Ft
5 + 3 szoba
275 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

420 M Ft
4 + 1 szoba
338 m²
Zalakaros
Eladó családi ház

Zalakaros

79.5 M Ft
5 szoba
151 m²
Zalaszentgrót
Eladó családi ház

Zalaszentgrót

49.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

146 M Ft
6 szoba
224 m²
Zalakaros
Eladó családi ház

Zalakaros

26 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

182.4 M Ft
5 szoba
193 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

91.5 M Ft
5 szoba
225 m²
Nagykanizsa, Csengery
Eladó családi ház

Nagykanizsa

65.9 M Ft
4 szoba
231 m²
Zalacsány
Eladó családi ház

Zalacsány