Oasis Residence

Eladó családi ház
Veszprém

+ 17 kép 1/20
150 000 000 Ft150 M Ft 1 339 286 Ft/m2
4 szoba
112 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 633 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3688815036
Deák-Németh Orsolya
Veszprém DH

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Veszprémben, a Belvároshoz mégis közel, az Újtelepen, 112 m²-es, nappali+3 szobás, TEHERMENTES, TÉGLA építésű családi ház, 633 m²-es telekkel - ELADÓ!
Az eredetileg 1960-ben, beton alapra, kisméretű téglából épült családi házban 2005-ben egy előszoba, nagy nappali, három lakószobával, konyha, kamra, egy külön WC, egy fürdő-WC, illetve egy háztartási helyiség és egy közlekedő került kialakításra.
Az átépítés során a villany- és vízvezetékek hálózat korszerűsítése megtörtént.
A ház ablakai kétrétegű, fehér színű, műanyag bukó-nyíló ablakok, melyek beépítésével egy időben került sor a bejárati ajtó, valamint a terasz ajtó cseréjére is.
A lakható, igény szerint felújítandó állapotú ház melegét, valamint a meleg vizet egy (RenovaStar tip.) turbo gázkazán biztosítja, lapradiátor hőleadókon keresztül, de a lakótérben a további kényelmet fokozza a nappaliban található vaskályha is.
A szobák egyikét laminált padló, másikat szőnyegpadló, míg a többi helyiséget járólap borítja.
A beton födémmel épített házat antracit színű (BRAMAC) cserép héjazat fedi, a beépíthető tetőtérben 2023-ban műanyag ablakok kerültek beszerelésre.
Az ingatlan homlokzatán 5 cm szigetelés van, mely nemesvakolattal történt színezést kapott.
A házhoz tartozik egy beton alappal, téglából épített aknás garázs, villanyárammal felszerelve.
A napos terasz jelenleg a kertből, valamint a lakóházból, a konyhán keresztül érhető el.
A kertben gyümölcsfák, bokrok és virágok találhatók.
Az ideális elhelyezkedésű, PER- és TEHERMENTES ingatlan a település egyik nyugodt, kis forgalmú utcájában ad kényelmes életteret családosoknak, vagy vállalkozást üzemeltetőknek egyaránt, de akár befektetési célra is egyaránt alkalmas.
A hirdetésben szereplő FIX 3%-os lakáshitel részét képező támogatásokat Magyarország Kormánya nyújtja.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: HZ099732-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Veszprémben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veszprém m² ár
1339 e Ft
919 e Ft -46%
Ennek az ára
Veszprém átlagár
150 M Ft m Ft
111.5 m Ft -34%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veszprém

Eladó családi házak a környékről

Veszprém, Dózsaváros
Eladó családi ház

Veszprém

99.99 M Ft
4 szoba
110 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

89.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

139.8 M Ft
4 szoba
157 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

149 M Ft
5 + 1 szoba
195 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1740.186 M Ft
9 szoba
2250 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

110.8 M Ft
4 szoba
110 m²
Badacsonytördemic
Eladó családi ház

Badacsonytördemic

79.9 M Ft
5 szoba
165 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

34.99 M Ft
2 szoba
67 m²
Csopak
Eladó családi ház

Csopak

266 M Ft
9 szoba
350 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

150 M Ft
2 + 2 szoba
100 m²
Dörgicse
Eladó családi ház

Dörgicse

39.9 M Ft
2 + 1 szoba
66 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

54 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

150 M Ft
2 + 2 szoba
100 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

449.9 M Ft
9 szoba
478 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

80 M Ft
3 + 3 szoba
112 m²
Révfülöp
Eladó családi ház

Révfülöp

109 M Ft
5 szoba
187 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

39.9 M Ft
4 + 1 szoba
148 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó családi ház

Veszprém

300 M Ft
5 szoba
320 m²
Tihany
Eladó családi ház

Tihany

390 M Ft
6 szoba
417 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó családi ház

Veszprém

350 M Ft
10 szoba
310 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

20 M Ft