Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
BB Homes ingatlan portfoliójában eladásra kínálok Veszprém- Gyulafirátoton egy 821 m2 sík telken elhelyezkedő 155 m2 belső három szintes családi házat.
A ház 2007 ben épült téglából, ( 8 cm szigeteléssel ) a jelenlegi tulajdonos építette saját célra.
Tájolását tekintve észak kelet és dél keleti.
Teljes körbe kerített az ingatlan, elektromos kapun lehet bejutni a telekre.
A családi házba biztonsági műanyag ajtón keresztül jutunk be, egy tágas világos előtérbe, ahol helyet kapott egy beépített szekrény, ebből egy konyhává alakítható részbe érkezünk,
(minden feltétel adott a kialakításhoz) ezen a szinten még helyet kapott egy nagy méretű hálószoba ami aluminum redőnnyel szerelt, egy zuhanyzós kádas, ablakos fürdőszoba.
Erről a szintről két irányba tudunk tovább haladni az emeletre és a szuterénbe. Az emeleten 2 hálószoba egy nappali és egy fürdőkádas wc ablakos helyiség kapott helyet. A szuterénben egy nagy méretű jelenleg konyhaként funkcionáló helyiség van de, ez bármivé alakítható.
A ház mellet egy külön bejáratú 26 m2 garzon lakást is kialakítottak. szoba, zuhanyzó, teakonyha van benne.
A ház fűtéséről gáz-cirkó kazán gondoskodik hő leadós lapradiátorokkal.
Az utcaszint és a tetőtér fa nyílászárokkal, a szuterén műanyag nyílászárokkal szerelt. ( Thermo ablakok 2 légkamrás ).
Tölgyfa beltéri ajtók, a lépcsők gőzölt bükkből és cser tölgyből készültek.
A héjazat pala 13 cm kőzetgyapot szigeteléssel.
A teljes ház laminált padló és járólap burkolatot kapott, egy szobában van padlószőnyeg.
Az áramellátás az ingatlanban 3x 16 amper, fi relével.
A garázs 18 m2, további parkolási lehetőség az udvarban megoldott, a kis faház 12 m2 illetve a telken még van egy ásott kút 3,5 méter hidroforral.
Térkövezett udvar, a ház háta mögött végig füvesített, szépen rendezett udvar
A közelben megtalálható, zöldséges, dohánybolt, pékség, posta, 100 méterre a buszmegálló, bölcsőde.
Amennyiben megtetszett Veszprém Gyulafirátót központjában elhelyezkedő családi ház kérem keressen bizalommal a hét bármely napján, napközben vagy esti órákban is, egyeztessünk egy időpontot és tekintsük meg együtt.
Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 03. Utoljára módosítva: 2025. 07. 03.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Veszprém