Astora Art House

Eladó családi ház
Veresegyház

+ 7 kép 1/10
110 000 000 Ft110 M Ft 1 358 025 Ft/m2
2 szoba
81 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 1536 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 690
Palócz Kitti
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

CasaNetWork Gödöllő Ingatlaniroda kínálatában eladó családi ház Veresegyház

MEGOSZTHATÓ TELEK / BEFEKTETÉSI LEHETŐSÉG / IKERHÁZ ÉPÍTÉS

Fejlesztési telek házzal – többféle hasznosítás, magas potenciál

Veresegyház egyik legjobb részén kínálunk megvételre egy egyedi karakterű, galériás hangulatú családi házat, amely egy 1536 m²-es, ősfás, intim telken helyezkedik el.

Ez az ingatlan nem csupán egy ház – hanem lehetőség egy álomotthon vagy egy kiváló befektetésmegvalósítására.

Miért érdemes megnézni?

Ez az ingatlan kiemelkedik a piacon a lehetőségei miatt:

- Telek ketté osztható

- Ikerház építhető

- Bővíthető akár kétszintes családi házzá

- Tetőtér beépíthető

- Modern, galériás, nyitott tér kialakítható

- Kiemelt infrastrukturális adottságok

Főbb jellemzők:

- 81 m² lakóterület

- 1536 m² telek – akár megosztható

- 327 cm belmagasság – tágas, levegős terek

- Galériás kialakításra ideális belső tér

- Nagy üvegfelületek, természetközeli fényviszonyok

- Felújítandó állapot – teljesen saját ízlésre formálható

- Pince a lakóépület alatt

Műszaki adatok:

- Fűtés: gázkonvektor + elektromos

- Tető: pala fedés

- Gázszilikát falazat

- Nyílászárók: fa és műanyag

- Belső gipszkarton szigetelés

- Összközműves (víz, villany, gáz, csatorna)

- Internet és kábel tv elérhető

A kert igazi különlegesség:

- Ősfás, buja növényzet, természetközeli hangulat

- Intim, nyugodt élettér

- Tökéletes pihenésre vagy kertépítésre

- A telken található továbbá egy 13 m²-es tárolóépület pincével.

Elhelyezkedés:

- Budapest 33 km

- Állatorvosi rendelő: 250 m

- Központ 2 km

- Vicziántelep vasútállomás 350 m (S71)

Ideális családi otthonnak, befektetőknek vagy építkezőknek.

Ha egy igazán sokoldalú ingatlant keresel, amit saját igényre vagy befektetésként alakítanál – ezt érdemes megnézni.

Ingyenes hitel tanácsadással, ügyvédi kapcsolattal és rugalmas időbeosztással állunk kedves ügyfeleink rendelkezésére! CASANETWORK - Ingatlanban otthon vagyunk

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

2 szobás családi házak ára Veresegyházon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veresegyház m² ár
1358 e Ft
972 e Ft -40%
Ennek az ára
Veresegyház átlagár
110 M Ft m Ft
63.2 m Ft -74%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veresegyház

Eladó családi házak a környékről

Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

158.9 M Ft
4 szoba
147 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

150 M Ft
6 szoba
252 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

157 M Ft
6 szoba
250 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

136.8 M Ft
3 + 2 szoba
181 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

209.99 M Ft
5 szoba
163 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

325 M Ft
5 szoba
282 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

145.5 M Ft
5 szoba
112 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

167.99 M Ft
4 szoba
128 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

109.9 M Ft
4 + 1 szoba
130 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

139 M Ft
3 szoba
195 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

136 M Ft
5 szoba
198 m²
Veresegyház
Eladó családi ház