Astora Art House

Eladó családi ház
Veresegyház

+ 4 kép 1/7
147 250 000 Ft147.25 M Ft 1 036 972 Ft/m2
5 szoba
142 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 490 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 231
Bene Kriszti
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Új építésű ingatlanokra vonatkozó kedvezmények igénybe vehetők!!!

A vállalkozó számos referenciával rendelkező cég építi, így rengeteg referencia ház akár meg is tekinthető.

980 nm telekre épülő CSAK GARÁZSNÁL ÉRINTKEZŐ belső két szintes amerikai-konyhás-nappalis+4 szobás ikerház eladó!!!

A ház nettó 119,84 nm
Terasz 17,40 nm
Tároló 2,53 nm
Garázs: 22,24 nm
Telek: 490 nm

A ház elosztása:
Földszint:
előtér 7,89 nm
szoba 9,84 nm
étkező-konyha 16,21 nm
nappali 21,50 nm
kamra 1,49 nm
zuhanyzó 3,56 nm
házt.helyiség 3,16 nm
lépcső 3,01 nm
Emelet:
lépcső 4,17 nm
közlekedő 6,30 nm
wc 2,20 nm
szoba 11,06 nm
szoba 9,10 nm
szoba 11,06 nm
fürdőszoba 5,98 nm
gardrób 1,80 nm
gardrób 1,80 nm
garázs 24,35 nm

Belső műszaki tartalom tartalmazza szanitereket, burkolatokat, beltéri ajtókat.
Műszaki tartalom:
-30 pth tégla
-12 cm grafitos dryvit szigetelés
- Hőszivattyú Fűtés
- Padlófűtés
- Riasztó kiépítése
- 3 rétegű nyílászárók
-redőny előkészítés

Központtól nem messze épül a ház, de mégis csendes, nyugodt helyen.
Veresegyházán bankok, bevásárlási lehetőség , piac, cukrászda, éttermek, orvosi ellátás, bölcsőde, óvoda, iskola , strand, színház , benzinkút, sportolási lehetőség, horgásztó, strand, megtalálható. Közlekedésileg Vonattal a Nyugati pu-ig, illetve Távolsági busszal Újpest központig lehet közlekedni.

Ügyvéd és hitel ügyben tudok segíteni.

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Veresegyházon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veresegyház m² ár
1037 e Ft
828 e Ft -25%
Ennek az ára
Veresegyház átlagár
147.25 M Ft m Ft
160.9 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veresegyház

Eladó családi házak a környékről

Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

150 M Ft
6 szoba
252 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

167.99 M Ft
4 szoba
128 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

139.8 M Ft
4 + 3 szoba
393 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

145.5 M Ft
880 m²
150 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

170 M Ft
5 szoba
182 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

145 M Ft
5 szoba
180 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

95.5 M Ft
5 + 1 szoba
155 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

109.9 M Ft
5 szoba
130 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

115 M Ft
4 szoba
96 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

158.9 M Ft
4 szoba
147 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele