NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Veresegyház

+ 11 kép 1/14
121 000 000 Ft121 M Ft 1 052 174 Ft/m2
3 + 1 szoba
115 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 698 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3628814751
Szaniszló Tímea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Újépítésű nappali + 3 szobás, teraszos családi ház Veresegyházon!

Megvételre kínálok Veresegyház központjától karnyújtásnyira, a Fővég városrészben egy új építésű, nettó 115 nm-es, amerikai konyhás nappali + 3 szobás, dupla komfortos családi házat, gépkocsi beállóval egy 698 nm-es telken.

A lakótér 115 nm + 29 nm és 3 nm terasz, + gépkocsi beálló.

A családi élet színterét egy 51 nm-es amerikai konyhás nappali étkező biztosítja, privátszférát mindenki megtalálhatja a 3 külön nyíló hálószobában, a család kényelmét fokozza a 2 fürdőszoba, továbbá kamra, előtér, közlekedő is megtalálható a házban.

Az ingatlan energiahatékonyságát a korszerű építőanyagok és technológia biztosítja. A házhoz Concept 8KW-os hőszivattyús rendszer tartozik, mely a fűtést és a melegvizet biztosítja, beépített melegvíz tárolóval. A hőleadás padlófűtéssel történik. A rendszerhez 1db fan-coil vagy 1db inverteres klímaberendezés (választható) kerül beszerelésre a nappaliban.

Az átadás várható ideje 2026. június. A családi ház építése szerződéskötés után kezdődik.

Kérésre teljes műszaki tartalmat, alaprajzot szívesen küldök!
Igény esetén garázzsal is kérhető, a tervrajzok még módosíthatók, 4 akár 5 szobás kivitelezés is megoldható.

Várom hívását!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érdeklődni: Szaniszló Tímea
+36 30/599-5073

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

4 szobás családi házak ára Veresegyházon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veresegyház m² ár
1052 e Ft
980 e Ft -7%
Ennek az ára
Veresegyház átlagár
121 M Ft m Ft
122.5 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veresegyház

Eladó családi házak a környékről

Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

95.5 M Ft
5 + 1 szoba
155 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

136 M Ft
5 szoba
198 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

220 M Ft
6 szoba
277 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

325 M Ft
5 szoba
282 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

167.99 M Ft
4 szoba
128 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

139.8 M Ft
4 + 3 szoba
393 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

109.9 M Ft
5 szoba
130 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

157 M Ft
6 szoba
250 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

170 M Ft
5 szoba
182 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

92 M Ft
3 + 2 szoba
98 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

136.8 M Ft
3 + 2 szoba
181 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

157 M Ft
6 szoba
250 m²
Pécel, Reményik Sándor utca