Astora Art House

Eladó családi ház
Vecsés

+ 11 kép 1/14
115 900 000 Ft115.9 M Ft 1 194 845 Ft/m2
4 szoba
97 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 70 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Sárvári-Darai Renáta
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

IKERHÁZ JELLEGŰ TÁRSASHÁZI LAKÁS SAJÁT KERTTEL VECSÉS FELSŐTELEP LEGJOBB RÉSZÉN!Vecsés egyik legkedveltebb részén, Felsőtelepen, a vasútállomástól mindössze 2 perc sétára eladó ez a nettó 95 m²-es, belső kétszintes, saját kerttel rendelkező társasházi lakás, amely minden szempontból egy ikerház kényelmét nyújtja!A földszinten előszoba, világos konyha, fürdőszoba, és egy kertkapcsolatos nappali kapott helyet. Ezen a szinten található egy különálló, tágas hálószoba is, saját gardróbhelyiséggel ideális szülői részlegként. A nappaliból indul a lépcsőtér, mely az emeleti két különnyíló szobába és közlekedőbe vezet.A kert igazi kuriózum: külön bejáratú, saját használatú, terasszal és tárolóval felszerelve. Tökéletes választás mindazoknak, akik társasházi környezetben is szeretnék élvezni a kertvárosi hangulatot.Vecsés különlegessége nemcsak remek infrastruktúrájában rejlik, hanem erős német nemzetiségi gyökereiben, hagyományaiban és családbarát közösségi életében. A közelben elérhető a Market Central bevásárlóközpont, oktatási intézmények, óvodák, bölcsődék, és a Liszt Ferenc repülőtér is percek alatt megközelíthető.A vasút közelsége révén Budapest belvárosa akár 25 perc alatt elérhető, autóval pedig az M0, M5 és 4-es főút irányába is könnyű a kijutás.Ha kertes otthonra vágysz, de nem akarsz kompromisszumot kötni a lokáció és a közlekedés terén ezt az ingatlant látnod kell!

115900000 Ft

Referencia szám: HZ090492

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Vecsésen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vecsés m² ár
1195 e Ft
971 e Ft -23%
Ennek az ára
Vecsés átlagár
115.9 M Ft m Ft
114.2 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vecsés

Eladó családi házak a környékről

Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

172 M Ft
2 szoba
220 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

290 M Ft
11 + 2 szoba
315 m²
Vecsés, Bem utca
Eladó családi ház

Vecsés

87 M Ft
7 szoba
120 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

219.9 M Ft
4 szoba
160 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

144.9 M Ft
2 + 1 szoba
139 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

110 M Ft
5 szoba
160 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

129.9 M Ft
4 szoba
143 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

84.9 M Ft
5 szoba
110 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

140 M Ft
6 + 2 szoba
187 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

149.9 M Ft
5 szoba
194 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

172 M Ft
2 szoba
220 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

219.9 M Ft
4 szoba
160 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Vecsés, Küküllői utca
Eladó családi ház

Vecsés

149 M Ft
9 szoba
315 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

245 M Ft
5 szoba
198 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget