Astora Art House

Eladó családi ház
Vecsés

+ 8 kép 1/11
219 900 000 Ft219.9 M Ft 1 374 375 Ft/m2
4 szoba
160 m²
építés éve:2009

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 890 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Zöldi Norbert
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Vecsésen, a Kispatak lakóparkban 160 nm-es luxus színvonalú családi ház fűthető medencével, kétállásos garázzsal.

A ház 2009-ben mediterrán stílusban épült, homlokzati szigeteléssel, korabeli műanyag nyílászárókkal.

A kertbe a bejutás elektromos sorompón és kapukon keresztül juthatunk el a kétállásos fűtött garázsba, ahonnan belső átjárási lehetőség van a lakásba.

A lakás helyiségei: Amerikai konyhás nappali (48 nm), 3 db hálószoba, 1 tágas, fürdőkáddal és zuhanykabinnal is felszerelt fürdőszoba, 2 gardróbszoba, 1 háztartási helyiség, külön mellékhelyiség,
A beépített konyhaszekrény gépesített, kényelmes étkezővel ellátott.

A nappaliból közvetlenül juthatunk ki a hatalmas teraszra illetve a kertbe is.
A házban két klíma berendezés van felszerelve.

Az intim kert rendszeresen karbantartott, füvesített, melynek hátsó részében egy 8 * 4,5 m-es fűthető, vízforgatós épített medence, valamint egy grillező pult teszi még élvezhetőbbé a kerti pihenést.
A kertben automata öntözőrendszer van, amely fúrt kútról működik.
A kerti bútorok és nyári kellékek elhelyezésére 20 nm-es tároló van kialakítva.

A házat körbe felszerelt kamera- és riasztó rendszer védi.

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljon hozzám bizalommal.
Hitel ügyintézés garantáltan a legjobb feltételekkel és a leggyorsabban.
Eladás és vétel teljes körű ügyintézése, ingyenes tanácsadás, értékbecslés, megbízható ügyvédi háttér biztosítása.

IGÉNY ESETÉN - ÉLŐ SKYPEVIDEO LAKÁSBEMUTATÁS, TELJES KÖRŰ ONLINE ÜGYINTÉZÉS!
Zöldi Norbert +36709450148

Referencia szám: HZ036369

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Vecsésen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vecsés m² ár
1374 e Ft
971 e Ft -42%
Ennek az ára
Vecsés átlagár
219.9 M Ft m Ft
114.2 m Ft -93%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vecsés

Eladó családi házak a környékről

Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

340 M Ft
12 szoba
315 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

129.9 M Ft
4 szoba
143 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

140 M Ft
6 + 2 szoba
187 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Vecsés, Bem utca
Eladó családi ház

Vecsés

87 M Ft
7 szoba
120 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

172 M Ft
2 szoba
220 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

144.9 M Ft
2 + 1 szoba
139 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

110 M Ft
5 szoba
160 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

84.9 M Ft
5 szoba
110 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

395 M Ft
8 szoba
580 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

219.9 M Ft
4 szoba
160 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

162.9 M Ft
5 szoba
194 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

290 M Ft
11 + 2 szoba
315 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

149.9 M Ft
5 szoba
194 m²
Vecsés, Teréz utca
Eladó családi ház

Vecsés

162.9 M Ft
5 szoba
194 m²