Oasis Residence

Eladó családi ház
Vác, Deákvár-Óváros, Présház utca

+ 14 kép 1/17
91 700 000 Ft91.7 M Ft 1 256 164 Ft/m2
3 szoba
73 m²
építés éve:2000

Részletes adatok

Telekméret: 5111 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3627999202
Balázs Mónika
Duna House - Fót

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Gyönyörű, örök panorámával rendelkező ingatlan eladó Vác Deákváron!

Eladásra kínálunk egy 73 nm-es, jó elosztású lakóházat csendes, nyugodt környezetben, páratlan kilátással. A telek mérete 5111 nm, amely tágas teret biztosít akár gazdálkodásra, kertészkedésre vagy további fejlesztésekre is. A panorámás telken a közművek közül a víz és a villany már bevezetésre került az ingatlanba.

Az épület könnyűszerkezetes fa technológiával készült, amely kellemes, otthonos hangulatot biztosít. A fűtésről két cserépkályha, valamint egy hűtő-fűtő klíma gondoskodik, így minden évszakban komfortos a hőérzet.

A ház berendezetten eladó, elrendezése praktikus: 1 egész és 2 félszoba, konyha, fürdőszoba WC-vel, továbbá külön WC kézmosóval is rendelkezésre áll.

Az ingatlanhoz több melléképület is tartozik, beleértve tárolókat, garázst és pincét, amelyek bőséges helyet biztosítanak tárolásra vagy akár hobbi célokra is. A telken gyümölcsfák és szőlő található, ami ideális választássá teszi a természetkedvelők számára.

A terület LKe-1 besorolású, 20%-os beépíthetőséggel, így további bővítési vagy fejlesztési lehetőségeket is kínál.

Ideális választás mindazoknak, akik nyugodt, zöld környezetben keresnek otthont, mégis elérhető távolságban szeretnének maradni a várostól.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Vácon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vác m² ár
1256 e Ft
876 e Ft -43%
Ennek az ára
Vác átlagár
91.7 M Ft m Ft
66.1 m Ft -39%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vác, Deákvár-Óváros, Présház utca

Eladó családi házak a környékről

Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

29.5 M Ft
3 szoba
45 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

299 M Ft
4 szoba
312 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

159.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Vác, Alsóváros, Hattyú utca
Eladó családi ház

Vác

230 M Ft
6 szoba
230 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

29.5 M Ft
3 szoba
45 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

119.8 M Ft
6 + 1 szoba
180 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

92 M Ft
4 szoba
151 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

104.99 M Ft
6 szoba
142 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

150 M Ft
4 szoba
178 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

49.9 M Ft
3 szoba
74 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

64.9 M Ft
5 szoba
90 m²
Vác, Csipkés dűlő
Eladó családi ház

Vác

36 M Ft
3 szoba
65 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény