Astora Art House

Eladó családi ház
Üröm, Üröm, Völgyliget II lakópark

+ 10 kép 1/13
260 000 000 Ft260 M Ft 1 444 444 Ft/m2
5 szoba
180 m²

Részletes adatok

Telekméret: 855 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs, Kocsibeálló
Közmű: Villany, Csatorna, Szélessáv, Telefon
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 613
Osztermayer Marianna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Panorámás családi ház Üröm egyik legkedveltebb lakóparkjában – Völgyliget II
T/2.ház
Eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező, modern , családi ház projekt Üröm településen, a Völgyliget II lakóparkban, csendes, zöldövezeti környezetben, álomszép panorámával.

Ingatlan főbb jellemzői
- Telek méret: 840 m²
- Ház bruttó alapterület: 180 m²

Elrendezés:
Amerikai konyhás nappali
4 hálószoba
2 fürdőszoba
2 állásos garázs

Műszaki tartalom
A ház korszerű, energiahatékony megoldásokkal készül:
- 30-as Pht tégla falazat
- 15 cm drywith hőszigetelés
- Hőszivattyús rendszer
- Padlófűtés
- Redőny előkészítés minden ablakon ( redőny opcionális)
- Elektromos autó töltési lehetőség előkészítve
- Napelem rendszer előkészítés (opcionális)
- Riasztó előkészítés
- Okosotthon rendszer előkészítés (opcionális)
- burkolatválasztási lehetőség

Környék és infrastruktúra
Üröm a budai agglomeráció egyik legnépszerűbb települése, amely ideális választás mindazok számára, akik nyugodt, természetközeli környezetben szeretnének élni, mégis közel a városhoz.

Bevásárlási lehetőségek (autóval):
Békásmegyer – kb. 5 perc
Budakalász (Auchan, OBI, bevásárlópark) – kb. 8–10 perc
Óbuda – kb. 10–15 perc

Közlekedés:
Autóval: gyors megközelíthetőség a 10-es úton keresztül, illetve könnyű kapcsolat Budapest felé
Busz: rendszeres járatok Üröm és Budapest között
Vonat (HÉV): Békásmegyerről gyors eljutás a belvárosba

Miért érdemes ezt választani?
- Panorámás, zöldövezeti környezet
- Modern, energiahatékony otthon
- Rugalmas kivitelezés
- Kiváló lokáció Budapest közelében

Ha egy nyugodt, mégis jól megközelíthető helyen képzeli el álmai otthonát, ez a projekt ideális választás lehet.

További információért és telekválasztásért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Ürömön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Üröm m² ár
1444 e Ft
972 e Ft -49%
Ennek az ára
Üröm átlagár
260 M Ft m Ft
256.2 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Üröm, Üröm, Völgyliget II lakópark

Eladó családi házak a környékről

Üröm
Eladó családi ház

Üröm

315 M Ft
5 szoba
430 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

179 M Ft
8 szoba
219 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

438 M Ft
9 szoba
328 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

138 M Ft
4 szoba
170 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

399 M Ft
6 szoba
514 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

350 M Ft
9 szoba
427 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

229 M Ft
5 szoba
266 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

179 M Ft
8 szoba
219 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

229 M Ft
5 szoba
236 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

379 M Ft
5 szoba
225 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

699 M Ft
7 szoba
450 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

449.9 M Ft
6 szoba
783 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

229 M Ft
5 szoba
236 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

259.9 M Ft
10 szoba
383 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Badacsonytomaj
Eladó családi ház

Badacsonytomaj

285 M Ft
4 szoba
230 m²
Balatonudvari
Eladó családi ház

Balatonudvari

230 M Ft
9 szoba
260 m²
Kutas
Eladó családi ház

Kutas

17.9 M Ft
2 + 1 szoba
83 m²